Statistika našeho portálu

  • 102 692 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Penzion U jezu - Klášterec nad Ohří

Klášterec nad Ohří

Rodinný podnik s dlouholetou tradicí uspokojí i nejnáročnější zákazníky. Celková kapacita je 20 lůžek v 9 pokojích. Za vstupem minete camp s kapacitou cca 14 karavanů a 10 stanů včetně možnosti připojení na elektřinu, vybavený sociálním zařízením s ledničkou a automatickou pračkou. V budově je 8 dvoulůžkových a 1 čtyřlůžkový pokoj, všechny vybavené sociálním zařízením, televizí a minibarem. Spole…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Rašovice 75, Klášterec nad Ohří
Oblast
Severozápad
Kraj
Ústecký kraj
Okres
Chomutov
Obec
Klášterec nad Ohří

Fotogalerie k článku

Rodinný podnik s dlouholetou tradicí uspokojí i nejnáročnější zákazníky. Celková kapacita je 20 lůžek v 9 pokojích. Za vstupem minete camp s kapacitou cca 14 karavanů a 10 stanů včetně možnosti připojení na elektřinu, vybavený sociálním zařízením s ledničkou a automatickou pračkou. V budově je 8 dvoulůžkových a 1 čtyřlůžkový pokoj, všechny vybavené sociálním zařízením, televizí a minibarem. Společenská místnost s kapacitou 40 míst je vhodná také pro pořádání firemních akcí, svateb, rautů, večírků a dalších společenských akcí pro uzavřené společnosti.

Možnosti stravování

Ubytování se snídaní. Velmi dobře vybavená kuchyňka, kde si sami můžete připravit něco k jídlu, možnost grilování.

Popis okolí

Penzion "U jezu" se nachází na pravém břehu řeky Ohře u bývalého brodu přímo naproti kláštereckému zámku a je dobře viditelný ze všech částí zámeckého parku.

Tipy na výlet po okolí

V okolí Klášterce najdete nespočet turistických cest i cyklostezek, nabízí se Vám možnost rybařit, houbařit, provozovat myslivost (v blízkosti obora), v létě rodinné koupání v místním Aquaparku, v zimě zimní sporty - lyžování a běžkařské tratě - na Klínovci a Měděnci. V okolí také mnoho kulturních památek - Původně renesanční zámek ležící na levém břehu řeky Ohře, romanticky upravený ve stylu anglické pseudogotiky, obklopený rozsáhlým anglickým parkem, na který navazuje lázeňský areál Kyselka s minerálními prameny. Památková zóna ve středu starého Klášterce nad Ohří. Sala Terrena - Raně barokní jednopatrový letohrádek s terasou a arkádovou chodbou. Kostel Nejsvětější Trojice.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete