Statistika našeho portálu

  • 100 995 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

Penzion U Josefa - Bedřichov

Janov nad Nisou

Penzion je situován na kopci nad Janovem,těsně nad okrajem Bedřichova. Už při příjezdu Vás mile překvapí dobře dostupné uzamykatelné parkoviště. Kapacita chaty je cca 23 lůžek v sedmi 2-5 lůžkových pokojích pro větší partu mohou být i přistýlky. Pokoje jsou vybaveny umyvadlem a sprchovým koutem nebo mají vlastní koupelnu. Ve volných chvílích si můžete zahrát šipky nebo různé společenské hry v naš…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Pod Královkou 1289, Janov nad Nisou
Oblast
Severovýchod
Kraj
Liberecký kraj
Okres
Jablonec nad Nisou
Obec
Janov nad Nisou

Fotogalerie k článku

Penzion je situován na kopci nad Janovem,těsně nad okrajem Bedřichova. Už při příjezdu Vás mile překvapí dobře dostupné uzamykatelné parkoviště. Kapacita chaty je cca 23 lůžek v sedmi 2-5 lůžkových pokojích pro větší partu mohou být i přistýlky. Pokoje jsou vybaveny umyvadlem a sprchovým koutem nebo mají vlastní koupelnu. Ve volných chvílích si můžete zahrát šipky nebo různé společenské hry v naší velké obývací místnosti, která včetně malého baru lidové ceny je k dispozici pouze pro ubytované když je dobrá parta dá se tu i tancovat. Posezení Vám zpříjemní zvláště v chladných dnech krbová kamna, která navodí tu správnou atmosféru. Máme zde i koutek na hraní pro děti, kterým půjčujeme různé hry, knihy a pohádky. Na pokojích ani v obývací místnosti se nekouří V létě jek dispozici velký travnatý dvůr s ohništěm u pramene potoka, terasami a krásnou květinovou zahradou. Mimo hlavní sezonu nabízíme i víkendové pobyty a hlavně výhodné slevy pro skupiny s možností objednat celý penzion pro uzavřenou společnost již od 10 osob.

Možnosti stravování

Možnost snídaně nebo polopenze.

Popis okolí

Rodinný penzion leží na jižním svahu jizerských hor pod rozhlednou Královka. V místě je překrásný výhled na panorama jizerských hor včetně města Jablonce, který hlavně v noci svítí jako betlém. Za chatou podél cesty na Královku jsou pastviny obklopené lesem a pasou se tu krávy a koně. Pokud trochu znáte Jizerské hory, najdete nás snadno - naše chata leží při komunikaci, která spojuje Bedřichov a Hrabětice dále pokračuje na Josefův Důl. Chata je svojí polohou ideální jak pro zimní tak i pro letní rekreaci - běžecká magistrála 400m, sjezdový areál Malinovka 1,5km a Severák 2,5km, turistické a cyklistické trasy 5m.

Tipy na výlet po okolí

Nedaleko je jízdárna a půjčovny lyží a kol. Dole v Janově je nová bobová dráha a sokolovna na míčové hry a fotbal. V centru Bedřichova je řada restaurací, moderní bowling centrum, koupaliště i tenisové kurty. Nedaleký Jablonec a Liberec nabízí řadu dalších možností - vodní svět Babylon, muzea, ZOO, botanická, Ještěd, diskotéky atd.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

S hlavou v oblacích 2023 - Velké Ha…

28.10.2023 - 28.10.2023
Kulturní dům Velké Hamry

Bombová akční komedie o téměř dokonalém zločinu v podání Divadelní společnosti Vojan z. s. Český Dub.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete