Statistika našeho portálu

  • 89 061 Akcí v kalendáři
  • 5 377 Ubytovacích zařízení
  • 24 163 Míst a památek

Penzion U Josefa - Bedřichov

Pod Královkou 1289, Janov nad Nisou

Penzion je situován na kopci nad Janovem,těsně nad okrajem Bedřichova. Už při příjezdu Vás mile překvapí dobře dostupné uzamykatelné parkoviště. Kapacita chaty je cca 23 lůžek v sedmi 2-5 lůžkových pokojích pro větší partu mohou být i přistýlky. Pokoje jsou vybaveny umyvadlem a sprchovým koutem nebo mají vlastní koupelnu. Ve volných chvílích si můžete zahrát šipky nebo různé společenské hry v naš…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Pod Královkou 1289, Janov nad Nisou
Oblast
Severovýchod
Kraj
Liberecký kraj
Okres
Jablonec nad Nisou
Obec
Janov nad Nisou

Fotogalerie k článku

Penzion je situován na kopci nad Janovem,těsně nad okrajem Bedřichova. Už při příjezdu Vás mile překvapí dobře dostupné uzamykatelné parkoviště. Kapacita chaty je cca 23 lůžek v sedmi 2-5 lůžkových pokojích pro větší partu mohou být i přistýlky. Pokoje jsou vybaveny umyvadlem a sprchovým koutem nebo mají vlastní koupelnu. Ve volných chvílích si můžete zahrát šipky nebo různé společenské hry v naší velké obývací místnosti, která včetně malého baru lidové ceny je k dispozici pouze pro ubytované když je dobrá parta dá se tu i tancovat. Posezení Vám zpříjemní zvláště v chladných dnech krbová kamna, která navodí tu správnou atmosféru. Máme zde i koutek na hraní pro děti, kterým půjčujeme různé hry, knihy a pohádky. Na pokojích ani v obývací místnosti se nekouří V létě jek dispozici velký travnatý dvůr s ohništěm u pramene potoka, terasami a krásnou květinovou zahradou. Mimo hlavní sezonu nabízíme i víkendové pobyty a hlavně výhodné slevy pro skupiny s možností objednat celý penzion pro uzavřenou společnost již od 10 osob.

Možnosti stravování

Možnost snídaně nebo polopenze.

Popis okolí

Rodinný penzion leží na jižním svahu jizerských hor pod rozhlednou Královka. V místě je překrásný výhled na panorama jizerských hor včetně města Jablonce, který hlavně v noci svítí jako betlém. Za chatou podél cesty na Královku jsou pastviny obklopené lesem a pasou se tu krávy a koně. Pokud trochu znáte Jizerské hory, najdete nás snadno - naše chata leží při komunikaci, která spojuje Bedřichov a Hrabětice dále pokračuje na Josefův Důl. Chata je svojí polohou ideální jak pro zimní tak i pro letní rekreaci - běžecká magistrála 400m, sjezdový areál Malinovka 1,5km a Severák 2,5km, turistické a cyklistické trasy 5m.

Tipy na výlet po okolí

Nedaleko je jízdárna a půjčovny lyží a kol. Dole v Janově je nová bobová dráha a sokolovna na míčové hry a fotbal. V centru Bedřichova je řada restaurací, moderní bowling centrum, koupaliště i tenisové kurty. Nedaleký Jablonec a Liberec nabízí řadu dalších možností - vodní svět Babylon, muzea, ZOO, botanická, Ještěd, diskotéky atd.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Anenská pouť - Jizerka

27.07.2019 - 27.07.2019
Jizerka

Anenská sklářská slavnost na Jizerce. Tradiční Anenská pouť v osadě Jizerka. Prodej i ukázka výroby sklářských a…

Prodejní výstava skla a bižuterie K…

08.08.2019 - 11.08.2019
Eurocentrum, Jablonec…

Přijeďte do Jablonce pro hezký zážitek, parádní dárek, nakoupit si vánoční ozdoby a nebo si jen udělat radost tradiční…

Koncert kapely Těla - Smržovka

16.08.2019 - 16.08.2019
Rozhledna Černá studnice

Srdečně Vás zveme na koncert pod širým nebem, kdy Areál Černé Studnice rozehraje legendární liberecká kapela Těla!

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete