Statistika našeho portálu

  • 102 549 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Penzion U Kohoutka - Blatná

Blatná

Nachází se v klidném a pohádkovém prostředí Jižních Čech s velkým množstvím historických památek, rybníkářských oblastí, cyklistických a naučných stezek s možností koupání, rybolovu a mnoho dalších relaxačních činností, koňských stezek, běžeckých tras atd. U nás naleznete spousty zvířátek se kterými si budete moci hrát. Naše biofarma má koně, kozu, beránka, husu, slepičky, kohoutka, prasátko, pej…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Buzice 15, Blatná
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Strakonice
Obec
Blatná
Telefon
E-mail
ukohoutka@seznam.cz

Fotogalerie k článku

Nachází se v klidném a pohádkovém prostředí Jižních Čech s velkým množstvím historických památek, rybníkářských oblastí, cyklistických a naučných stezek s možností koupání, rybolovu a mnoho dalších relaxačních činností, koňských stezek, běžeckých tras atd. U nás naleznete spousty zvířátek se kterými si budete moci hrát. Naše biofarma má koně, kozu, beránka, husu, slepičky, kohoutka, prasátko, pejsky a kočičky. Nedaleko se nachází i kravín, kde není problém pohladit si i tu kravičku či telátko. Mléko je z domácí kravičky, vajíčka nám snášejí slepičky. Z oken pokojů není problém také spatřit srnku, jelena, králíka či toho kance, jak se pase na poli.

Možnosti stravování

Hostinec "U Kohoutka" je stylová restaurace s barem a salonkem. V létě je k dispozici velká letní terasa s obsluhou. V restauraci si pochutnáte na vyhlášených specialitách české kuchyně.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete