Statistika našeho portálu

  • 94 967 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 190 Míst a památek

Penzion U Křivého psa - Frýdek-Místek

Frýdek-Místek

Jedinečný barokní zájezdní hostinec z roku 1702 ve Frýdku-Místku je v provozu již tři sta let!Romantické ubytování v podkroví rodinného penzionu je skloubeno s moderním komfortem (WIFI, televize se satelitním příjmem, minibar ...).V jedenácti klimatizovaných nekuřáckých pokojích vybavených replikami dobového nábytku ubytujeme až 25 osob.Penzion je situován v městské části Frýdek u veřejných parko…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Slezská 1079, Frýdek-Místek
Oblast
Moravskoslezsko
Kraj
Moravskoslezský kraj
Okres
Frýdek-Místek
Obec
Frýdek-Místek

Fotogalerie k článku

Jedinečný barokní zájezdní hostinec z roku 1702 ve Frýdku-Místku je v provozu již tři sta let!

Romantické ubytování v podkroví rodinného penzionu je skloubeno s moderním komfortem (WIFI, televize se satelitním příjmem, minibar ...).

V jedenácti klimatizovaných nekuřáckých pokojích vybavených replikami dobového nábytku ubytujeme až 25 osob.

Penzion je situován v městské části Frýdek u veřejných parkovišť před marketem BILLA a 5 minut chůze od vlakového a autobusového nádraží.

Milovníkům romantiky a historie doporučujeme největší "maršálský pokoj", pojmenovaný podleruských vojevůdců A.V.Suvorova a M.I.Kutuzova, jež v hostinci v období napoleonských válek nocovali.

Zažijte i Vy ubytování jako legendární osoby z bitvy u Slavkova (Austerlitz 1805) známé z Tolského knihy "Vojna a mír".

A nezapomeňte se na památku vyfotografovat u děla s ruským vojákem.

Možnosti stravování

V penzionu se podávají snídaně od 7 do 10 h. Na vyžádání možno připravit snídaňový balíček s sebou. V přízemí se nachází restaurace s 90 místy u stolu. Je proslulá svou tradiční českou kuchyní. Klenuté stropy a stylový interiér Vás jistě osloví. O patro výše se nachází prostorná místnost s původními trámovými stropy z roku 1702. Její kapacita je až 100 míst. Umožňuje pořádání různých soukromých i firemních akcí.

Popis okolí

10 MINUT BESKYDY 15 MINUT OSTRAVA 30 MINUT POLSKO

Tipy na výlet po okolí

BESKYDY PO SVÝCH: Rodinná procházka na Ondřejník Pustevny-říše boha RADEGASTA Výšlap na nejvyšší horu moravskolezských beskyd Smrk-oáza klidu Hurá na hrad-hrad Hukvaldy Kolem dřevěného kostelíku na Prašivou... BESKYDY NA KOLE: trasa č.6003 Okolím Frýdku-Místku trasa č.6004 Do moravskoslezských beskyd trasa č.6005 Za koupáním k Žermanické přehradě trasa č.6006 Historie Hukvaldksého panství trasa č.6007 Beskydský okruh trasa č.6008 Okolo Ondřejníka .... PIVNÍ TURISTIKA: Minipivovar Hukvaldy,pivovar Nošovice,pivní cyklotrasa SKANZEN V ROŽNOVĚ POD RADHOŠTĚM a mnoho dalších zajímavých míst v blízkém okolí.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

pondělí 8. březen

Dnes má svátek Gabriela

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete