Statistika našeho portálu

  • 100 225 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 209 Míst a památek

Penzion U Růže - Sezimovo Ústí

Sezimovo Ústí

Penzion a restaurace U Růže se nachází v turisticky atraktivním kraji s husitskou tradicí, jihočeském městečku Sezimovo Ústí, nedaleko Tábora. K ubytování zde slouží 1 jednolůžkový a 11 dvoulůžkových pokojů, z toho je jeden bezbariérový, a dále 2 apartmány. Až na výjimky lze pokoje doplnit přistýlkou, která je vhodná pro dítě. Pokoje jsou vybaveny kromě základního nábytku také televizí a telefone…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Prokopa Holého 59, Sezimovo Ústí
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Tábor
Obec
Sezimovo Ústí

Fotogalerie k článku

Penzion a restaurace U Růže se nachází v turisticky atraktivním kraji s husitskou tradicí, jihočeském městečku Sezimovo Ústí, nedaleko Tábora. K ubytování zde slouží 1 jednolůžkový a 11 dvoulůžkových pokojů, z toho je jeden bezbariérový, a dále 2 apartmány. Až na výjimky lze pokoje doplnit přistýlkou, která je vhodná pro dítě. Pokoje jsou vybaveny kromě základního nábytku také televizí a telefonem s přímou volbou. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. V apartmá je navíc možnost PC připojení a koupelna s vanou.

Možnosti stravování

Restaurace se stylovým zařízením a krbem má kapacitu 50 míst, v letním období je k dispozici terasa s 30 místy. Restaurace je vhodná pro pořádání svatebních hostin, oslav, rautů, seminářů a dalších akcí. V nabídce je česká i mezinárodní kuchyně a výborné světlé a černé pivo značky Gambrinus a Plzeňský prazdroj.

Popis okolí

Táborská krajina je neobyčejně pestrá a malebná. Pro pěší turisty, cyklisty i sportovce je k dispozici nenáročný terén přímo zvoucí k protažení těla. Hustá síť značených cest umožňuje poznat řadu pamětihodností a přírodních zajímavostí. Jen pár kroků od penzionu můžete navštívit Benešovu vilu s přilehlým parkem. Koho neosloví táborská historie, může strávit příjemné chvíle u vodní nádrže Jordán, která se nachází přímo ve středu města. V okolí Chýnovské jeskyně, Kozí hrádek, zřícenina hradu Choustník, rozhledna Hýlačka, zámek Hluboká, zámek Červená Lhota, nebo Bechyně se svým renesančním zámkem atd.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Mighty sounds 2023 - Tábor

23.06.2023 - 25.06.2023
Letiště/Airport Čápův…

Mighty Sounds je unikátní třídenní hudební festival, který se koná každoročně v červenci v Táboře. Festival se…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete