Statistika našeho portálu

  • 90 033 Akcí v kalendáři
  • 5 378 Ubytovacích zařízení
  • 24 168 Míst a památek

Penzion U Růže - Sezimovo Ústí

Sezimovo Ústí

Penzion a restaurace U Růže se nachází v turisticky atraktivním kraji s husitskou tradicí, jihočeském městečku Sezimovo Ústí, nedaleko Tábora. K ubytování zde slouží 1 jednolůžkový a 11 dvoulůžkových pokojů, z toho je jeden bezbariérový, a dále 2 apartmány. Až na výjimky lze pokoje doplnit přistýlkou, která je vhodná pro dítě. Pokoje jsou vybaveny kromě základního nábytku také televizí a telefone…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Prokopa Holého 59, Sezimovo Ústí
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Tábor
Obec
Sezimovo Ústí

Fotogalerie k článku

Penzion a restaurace U Růže se nachází v turisticky atraktivním kraji s husitskou tradicí, jihočeském městečku Sezimovo Ústí, nedaleko Tábora. K ubytování zde slouží 1 jednolůžkový a 11 dvoulůžkových pokojů, z toho je jeden bezbariérový, a dále 2 apartmány. Až na výjimky lze pokoje doplnit přistýlkou, která je vhodná pro dítě. Pokoje jsou vybaveny kromě základního nábytku také televizí a telefonem s přímou volbou. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. V apartmá je navíc možnost PC připojení a koupelna s vanou.

Možnosti stravování

Restaurace se stylovým zařízením a krbem má kapacitu 50 míst, v letním období je k dispozici terasa s 30 místy. Restaurace je vhodná pro pořádání svatebních hostin, oslav, rautů, seminářů a dalších akcí. V nabídce je česká i mezinárodní kuchyně a výborné světlé a černé pivo značky Gambrinus a Plzeňský prazdroj.

Popis okolí

Táborská krajina je neobyčejně pestrá a malebná. Pro pěší turisty, cyklisty i sportovce je k dispozici nenáročný terén přímo zvoucí k protažení těla. Hustá síť značených cest umožňuje poznat řadu pamětihodností a přírodních zajímavostí. Jen pár kroků od penzionu můžete navštívit Benešovu vilu s přilehlým parkem. Koho neosloví táborská historie, může strávit příjemné chvíle u vodní nádrže Jordán, která se nachází přímo ve středu města. V okolí Chýnovské jeskyně, Kozí hrádek, zřícenina hradu Choustník, rozhledna Hýlačka, zámek Hluboká, zámek Červená Lhota, nebo Bechyně se svým renesančním zámkem atd.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Krčínův Labyrint - Veselí nad Lužni…

21.09.2019 - 21.09.2019
Veselí nad Lužnicí

33. ročník orientační turistické a cykloturistické akce - obdoba jarního Kraje rybníků.

Charitativní Koncert, který otevírá…

28.09.2019 - 28.09.2019
Žižkovo náměstí, Tábor

Už po sedmé připravujeme charitativní koncert Centra Kaňka. Jako zlatý hřeb vystoupí David Stypka a Bandjeez s Terezou…

Koncert kapely Špejbls Helprs ACDC …

05.10.2019 - 05.10.2019
Housův mlýn - Tábor

Přijďte si poslechnout staré, ale nestárnoucí, dokonale vymyšlené songy.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete