Statistika našeho portálu

  • 87 123 Akcí v kalendáři
  • 5 374 Ubytovacích zařízení
  • 24 158 Míst a památek

Penzion U Tkadlen - Jindřichův Hradec

Pod Hradem 7, Jindřichův Hradec

Náš pension a restaurace se nachází ve středověkých koželužských domech v romantickém prostředí podhradí jindřichohradeckého zámku na břehu řeky Nežárky. V pensionu je možno ubytovat až 25 hostů a součástí nabídky je i mezinárodně rozšířený systém ubytování Youth Hosteling, v kterém máme také 25 míst. Nabízíme klidné zahradní posezení s možností grilování či rožnění selat apod. Dále poskytujeme p…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Pod Hradem 7, Jindřichův Hradec
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Jindřichův Hradec
Obec
Jindřichův Hradec

Fotogalerie k článku

Náš pension a restaurace se nachází ve středověkých koželužských domech v romantickém prostředí podhradí jindřichohradeckého zámku na břehu řeky Nežárky. V pensionu je možno ubytovat až 25 hostů a součástí nabídky je i mezinárodně rozšířený systém ubytování Youth Hosteling, v kterém máme také 25 míst. Nabízíme klidné zahradní posezení s možností grilování či rožnění selat apod. Dále poskytujeme půjčování lodiček na řece Nežárce i prohlídku světově proslulých gobelínových dílen. Jedná se tedy o jedinečné místo pro školení, kurzy či svatební a jiné hostiny.

Možnosti stravování

V ceně ubytování v penzionu je snídaně. Další jídla je možno si dát v naší restauraci, která nabízí posezení uvnitř i v krásné zahradě vedlě řeky Nežárky.

Popis okolí

Penzion se nachází v 5 minut pěšky od centra Jindřichova Hradce. Je situován v malé romantické uličce přímo pod zámkem a kolem protéká řeka Nežárka.

Tipy na výlet po okolí

V Jindřichově Hradci navrhujeme navštívit unitákní dílnu tapisérií a proslulé Krýzovy jesličky. Okolí Hradce je vhodné pro cyklisty a je možné udělat si výlety na okolní hrady a zámky ja například na Červenou Lhotu či zříceninu Landštejn.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Splašená vejce na hradě a zámku Jin…

19.04.2019 - 22.04.2019
Státní hrad a zámek…

Oblíbená velikonoční výstava, nazvaná příhodně "Splašená vejce", se po roce opět navrací do jindřichohradeckého hradu a…

Velikonoce v Třeboni

19.04.2019 - 22.04.2019
Třeboň, Masarykovo…

Přemýšlíte jak a kde strávit Velikonoční svátky 2019? Přijměte naše pozvání a přijeďte do jihočeské Třeboně. V roce…

Rej čarodějnic a stavění májky - Lo…

30.04.2019 - 30.04.2019
Farská louka

Rej čarodějnic a stavění májky

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete