Statistika našeho portálu

  • 100 972 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

Penzion u Vávrů - Kardašova Řečice

Kardašova Řečice

Naše apartmány nabízí celoroční ubytování až pro 10 osob.Apartmán Brouček: Ložnice - 4 lůžka, chodba s vestavnými skříněmi, obývací pokoj s kuchyní - 2 lůžka, vybavená kuchyně, mikrovlnná trouba, elektrický sporák s troubou, rychlovarná konvice, lednice, rádio s Cd přehrávačem, TV, Wifi. Rozloha - 58 m2.Apartmán Beruška: ložnice - 2 lůžka, obytný prostor - dvoulůžková pohovka, Tv, Wifi, vybavená …

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Jižná 51, Kardašova Řečice
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Jindřichův Hradec
Obec
Kardašova Řečice

Fotogalerie k článku

Naše apartmány nabízí celoroční ubytování až pro 10 osob.Apartmán Brouček: Ložnice - 4 lůžka, chodba s vestavnými skříněmi, obývací pokoj s kuchyní - 2 lůžka, vybavená kuchyně, mikrovlnná trouba, elektrický sporák s troubou, rychlovarná konvice, lednice, rádio s Cd přehrávačem, TV, Wifi. Rozloha - 58 m2.Apartmán Beruška: ložnice - 2 lůžka, obytný prostor - dvoulůžková pohovka, Tv, Wifi, vybavená kuchyně, varná plynová deska, rychlovarná konvice, remoska, mikrovlnná trouba, koupelna se sprchovým koutem.

Možnosti stravování

Stravování zajišťuje majitelka, dle Vašeho přání, možnost vaření ve vybavené kuchyni.

Popis okolí

Penzion se nachází 400m od zámku Červená Lhota,v krásné krajině plné lesů a rybníků.

Tipy na výlet po okolí

V okolí hodně památek,zámek Červená Lhota,zámek v J.Hradci...,krajina je vhodná i pro cykloturistiku,houbaření,rybolov i procházky po okolí.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete