Statistika našeho portálu

  • 101 408 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Penzion u Víchů - Červená Voda

Červená Voda

Penzion u Víchů na rozhraní Orlických hor a Jeseníků nabízí ubytování ve dvou čtyřlůžkových apartmánech s vlastní koupelnou a kuchyňským koutem. Ideální pro rodinnou rekreaci v létě i v zimě. V zimě budou spokojeni všichni lyžaři, kteří využijí nabídek Skiareálu Šanov, Skiareálu Červená Voda - Čenkovice, nebo Králický Sněžník na Velké Moravě. K penzionu se dostanete pohodlně vlastním a…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Šanov/122, Červená Voda
Oblast
Severovýchod
Kraj
Pardubický kraj
Okres
Ústí nad Orlicí
Obec
Červená Voda

Fotogalerie k článku

Penzion u Víchů na rozhraní Orlických hor a Jeseníků nabízí ubytování ve dvou čtyřlůžkových apartmánech s vlastní koupelnou a kuchyňským koutem. Ideální pro rodinnou rekreaci v létě i v zimě. V zimě budou spokojeni všichni lyžaři, kteří využijí nabídek Skiareálu Šanov, Skiareálu Červená Voda - Čenkovice, nebo Králický Sněžník na Velké Moravě. K penzionu se dostanete pohodlně vlastním automobilem. Parkování u objektu. Nabízíme úschovu lyží a kol.

Možnosti stravování

Ubytování je bez stravování s možností vlastního vaření. Využijte nabídek blízkých restaurací.

Popis okolí

Penzion u Víchů leží v malebné obci Šanov obklopené kopci, z kterých je pěkný rozhled do kraje. Přímo z oken penzionu je výhled na sjezdovku Skiareál Šanov.

Tipy na výlet po okolí

V letním období to u nás přímo vybízí k cykloturistice. V okolí máme cyklotrasy, ale i neznačené zpevněné cesty vhodné k vyjížďkám na kole. Kopec Kamenáč a Luzný je vhodný k paraglidingu. Nezapomeňte navštívit tři rozhledny: Křížová hora 735m.n.m, Val u Králík 788m.n.m, Suchý vrch 995m.n.m.. Krásná kulturní památka je klášter na Hoře Matky Boží v Králíkách 6km. Máme zde také velmi zachovalé vojenské opevnění tvrz Bouda, Hůrka, Cihelna. Ke koupání využijte koupaliště v Králíkách 4km, v Žamberku 30km, nebo přehradní nádrž Pastviny 20km, která je také vhodná k rybolovu. Jezdecký klub máme v Prostřední Lipce 6km. Bobová dráha je na Dolní Moravě 10km.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete