Statistika našeho portálu

  • 96 503 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Penzion UAX - Trojanovice

Trojanovice

Připravili jsme pro Vás společně se známou designérskou firmou UAX ubytovací zařízení s kapacitou 10 osob ve 2 čtyřlůžkových a jednom dvoulůžkovém pokoji. K dispozici je také HI-TECH kuchyňka a TV pohodový chillout koutek. Celý penzion je pokryt WI-FI signálem, stejně jako interiér doplněný UAX grafikou fish without meat – spěte kreativně Samozřejmostí je také úschovna kol, či lyžárna s…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Trojanovice 180, Trojanovice
Oblast
Moravskoslezsko
Kraj
Moravskoslezský kraj
Okres
Nový Jičín
Obec
Trojanovice

Fotogalerie k článku

Připravili jsme pro Vás společně se známou designérskou firmou UAX ubytovací zařízení s kapacitou 10 osob ve 2 čtyřlůžkových a jednom dvoulůžkovém pokoji. K dispozici je také HI-TECH kuchyňka a TV pohodový chillout koutek. Celý penzion je pokryt WI-FI signálem, stejně jako interiér doplněný UAX grafikou fish without meat – spěte kreativně Samozřejmostí je také úschovna kol, či lyžárna s vysoušeči obuvi.

Možnosti stravování

Stravování je možné v restauraci, která je vzdálena jen 20m.

Popis okolí

Penzion se nachází v turisty oblíbené oblasti Moravskoslezských Beskyd, pod masívy Radhoště, Velkého Javorníka a hory Noříčí, asi 1km od spodní stanice sedačkové lanovky na Pustevny. V této oblasti jsou jedny z nejlepších podmínek pro zimní sporty a cykloturistiku na Severní Moravě.

Tipy na výlet po okolí

Tato oblast nabízí širokou škálu sportovního, turistického, i kulturního vyžití. V okruhu několika kilometrů se nachází například aquapark, lanový park, jízdárna, půjčovna horských kol, čtyřkolek atd. V blízkém okolí se taky nachází dvě golfová hřiště Čeladná a Rožnov p. R.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete