Statistika našeho portálu

  • 100 976 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

Penzion Union Harrachov - Harrachov

Harrachov

Penzion Union Harrachov poskytuje levné ubytování s ubytovací kapacitou 30 lůžek (42 lůžek s přistýlkami).Z našeho Penzionu Union Harrachov, kde budete ubytovaní v krásné přírodě Krkonoš můžete obdivovat nádherné výhledy na protější svahy, kde se nachází většina sjezdovek. Ubytování v netradičním moderním retro stylu. Ubytování v Harrachově, kde budete v centru turistických tras vedoucí na nejzná…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Rýžoviště 297, Harrachov
Oblast
Severovýchod
Kraj
Liberecký kraj
Okres
Semily
Obec
Harrachov

Fotogalerie k článku

Penzion Union Harrachov poskytuje levné ubytování s ubytovací kapacitou 30 lůžek (42 lůžek s přistýlkami).Z našeho Penzionu Union Harrachov, kde budete ubytovaní v krásné přírodě Krkonoš můžete obdivovat nádherné výhledy na protější svahy, kde se nachází většina sjezdovek. 

Ubytování v netradičním moderním retro stylu. Ubytování v Harrachově, kde budete v centru turistických tras vedoucí na nejznámější místa západních Krkonoš. K ubytování u nás patří i plně vybavený bar s točeným pivem ( můžete si po domluvě objednat značku piva , kterou máte rádi), dostanete snídani jako od babičky a k večeři si vyberete, co Vám chutná (na všem se s námi lehce domluvíte – prostě vám nabízíme 100% servis!) Ubytování v Krkonoších s polopenzí!

Ideální ubytování pro běžkaře i chodce, protože jste ubytovaní přímo v srdci běžeckých a turistických tras. V bezprostřední blízkosti Penzionu Union Harrachov jsou nástupy na běžecké lyžařské trasy, cyklotrasy a pěší túry na hřebeny Krkonoš. Parkování u penzionu zdarma. Ubytování pro rodiny s dětmi. Ubytujeme i vaše domácí mazlíčky. Ubytování hned u sjezdovek. Ubytování se stavou (polopenze).

Možnosti stravování

Ubytování s polopenzí – snídaně a večeře na Penzionu Union Harrachov:

Ubytování se snídaní –  snídaně probíhají formou bufetu, každý si přijde na své, po případě, že jste na něco alergičtí je třeba to předem nahlásit.

Ubytování s polopenzí – k večeři je vždy jedno teplé jídlo (polévka, hlavní jídlo, zákusek) většinou vaříme až po domluvě s Vámi, kdy nám nahlásíte co máte rádi a my se vám to pokusíme vyplnit. Opět platí, pokud něco nejíte nebo máte na něco alergii, hlaste to předem.

Ubytování s plnou penzí – obědy tzn. plná penze pouze výjimečně po domluvě, ale taky to jde!

Popis okolí

.Z našeho Penzionu union Harrachov, kde budete ubytovaní v krásné přírodě Krkonoš můžete obdivovat nádherné výhledy na protější svahy, kde se nachází většina sjezdovek. Nejbližší sjezdovka s vlekem je Amálka (cca 400 m dlouhá sjezdovka s nočním lyžováním), která nabízí začínajícím i pokročilejším lyžařům široký, středně náročný svah.

 

Tipy na výlet po okolí

Penzion Union Harrachov poskytuje vyznavačům aktivního celoročního odpočinku mnoho možností vyžití. Od jarních vycházek na Mumlavské vodopády (od nás přibližně 1,5 km), skokanské můstky v Harrachově (asi 1 km), na slavné rozcestí Ručičky (4 km) či na Čertovu horu (1022 m n. m., vzdálenost 2 km) přes užívání si wellnessového rozmazlování, letní promenády centrem Harrachova (1,2 km), návštěvy lanového Monkey parku (2,5 km), Outdoor parku či bobové dráhy nebo zapůjčení čtyřkolek až po podzimní prohlídky blízkých muzeí (Muzeum skla, Hornické muzeum) a objevování okolí na kole díky skoro nekonečným a kvalitním cyklotrasám.Ubytování na horách, kde máte sportovní vyžití hned u nosu.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Auto moto farmářské a bleší trhy 20…

08.10.2023 - 08.10.2023
Obec Tuhaň na Semilsku…

Akce s více než 45letou tradicí, dříve známá pod názvem - ,,burza Chuchelna,,. Nyní v obci Tuhaň na Semilsku, rodná…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete