Statistika našeho portálu

  • 101 421 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Penzion Vala - Hranice

Hranice

Nabízíme ubytování v novém penzionu v Hranicích na Moravě, který se nachází v klidné části nedaleko řeky Bečvy. Nabízíme Vám ubytování ve čtyřlůžkovém apartmánu s možnosti přistýlky. V blízkém okolí jsou vhodné podmínky pro relaxační, léčebné a volnočasové aktivity v zimním i letním období. K dispozici je 1 apartmán:Apartmán: 2 + kk, ložnice, obývací pokoj, kuchyň a samostatná koupelna včetně soc…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Tyršova 1448, Hranice
Oblast
Střední Morava
Kraj
Olomoucký kraj
Okres
Přerov
Obec
Hranice

Fotogalerie k článku

Nabízíme ubytování v novém penzionu v Hranicích na Moravě, který se nachází v klidné části nedaleko řeky Bečvy. Nabízíme Vám ubytování ve čtyřlůžkovém apartmánu s možnosti přistýlky. V blízkém okolí jsou vhodné podmínky pro relaxační, léčebné a volnočasové aktivity v zimním i letním období.

 

K dispozici je 1 apartmán:

Apartmán: 2 + kk, ložnice, obývací pokoj, kuchyň a samostatná koupelna včetně sociálního zařízení. Celková ubytovací kapacita je 4 až 6 osob.

Vybavení pokojů:

Ložnice disponuje 1x manželskou postelí, 1x rozkládací postelí pro dva. V obývacím pokoji pak rozkládací sedací souprava pro dvě osoby (možnost přistýlky).

Kuchyňský kout: Apartmán obsahuje plně vybavenou kuchyň, pro každodenní používání. Tj. lednice, sklokeramická deska, trouba, mikrovlnka a čajová konvice.

 

Ostatní:

Uložení kol: Součástí objektu je společný garážový prostor, který je možno využít pro uskladnění kol případně motocyklu.

Venkovní posezní: Posezení je situováno na slunnou a klidnou část zahrady.

Parkování:  Tři parkovací místa zdarma u objektu.

Popis okolí

Bližší info na internetových stránkách penzionu.

Tipy na výlet po okolí

Bližší info na internetových stránkách penzionu.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete