Statistika našeho portálu

  • 96 454 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Penzion Valentino - Bedřichov

Bedřichov

Valentino, rodinný penzion Bedřichov nabízí ubytování v krásném prostředí Jizerských hor. Vhodné ubytování zejména pro rodiny s dětmi, sportovce a malé skupiny. Disponuje sedmi 2-4 lůžkovými pokoji, které mají samostatnou koupelnu s WC, TV. Celková kapacita je 25 lůžek. V objektu je restaurace s barem, krbem a televizí, interní wifi síť, pěkný a velmi dobře vybavený dětský koutek, sauna;

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Valentino, rodinný penzion Bedřichov nabízí ubytování v krásném prostředí Jizerských hor. Vhodné ubytování zejména pro rodiny s dětmi, sportovce a malé skupiny. Disponuje sedmi 2-4 lůžkovými pokoji, které mají samostatnou koupelnu s WC, TV. Celková kapacita je 25 osob. V objektu je restaurace s barem, krbem a televizí, interní wifi síť, pěkný a velmi dobře vybavený dětský koutek, sauna, hydromasážní vana, velká zahrada s průlezkami, houpačkami, skluzavkou, pískovištěm, trampolínou, bazénkem, ohništěm a hřištěm na míčové hry. Dále je k dispozici vyhřívaná úschovna lyží a kol, parkoviště zdarma. Pejsci jsou také vítáni. Lyžařské středisko Bedřichov je cca 300m, strojově upravované běžecké tratě Jizerské magistrály nedaleko. Přímo v Bedřichově začíná několik cyklotras a turistických cest.

Možnosti stravování

V penzionu je podávána snídaně a večeře v restauraci s barem, která je k dispozici pouze ubytovaným hostům.Vaříme výbornou domácí českou kuchyni.Snažíme se o jídla co nejpřijatelněji upravovaná i pro naše nejmenší strávníky kvalitní suroviny, málo soli, málo koření.Snídaně je formou švédských stolů pečivo, šunka, salám, sýr, tavený sýr, máslo, med, marmelády, paštiky, zelenina, ovoce, několik druhů cereálií, jogurt, mléko, čaj – ovocný, černý, káva, džus....Večeře se skládá z polévky, hlavního chodu v sezóně výběr ze dvou jídel, salátu či dezertu.

Popis okolí

Penzion se nachází v klidnější části obce Bedřichov cca 300m od hlavní sjezdovky bedřichovského ski areálu a nedaleko od běžeckých stop. V létě je možné vyrazit na cyklovýlety a pěší túry přímo od penzionu. Penzion je snadno dostupný i hromadnou dopravou jak z Liberce 10km tak z Jablonce nad Nisou 8km.

Tipy na výlet po okolí

Poloha penzionu je ideální pro výlety po Jizerských horách, do Liberce i na nedaleké hrady a zámky v okolí. Možnost vyžití zde nalezne opravdu každý bez rozdílu věku.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete