Statistika našeho portálu

  • 101 421 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Penzion Vaněk - Velké Losiny

Velké Losiny

Rodinný penzion, který se nachází v klidném prostředí blízko lesa v sousedství zámku Velké Losiny. Nabízíme Vám kvalitní ubytování ve dvou-, tří- a čtyřlůžkových pokojích. K dispozici je 8 pokojů s celkovou kapacitou 23 pevných lůžek. Penzion je řešen jako bezbariérový a jeden z pokojů je určen pro tělesně postižené osoby. - více Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem, předsíň, samos…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Ludvíkov 496, Velké Losiny
Oblast
Střední Morava
Kraj
Olomoucký kraj
Okres
Šumperk
Obec
Velké Losiny

Fotogalerie k článku

Rodinný penzion, který se nachází v klidném prostředí blízko lesa v sousedství zámku Velké Losiny. Nabízíme Vám kvalitní ubytování ve dvou-, tří- a čtyřlůžkových pokojích. K dispozici je 8 pokojů s celkovou kapacitou 23 pevných lůžek. Penzion je řešen jako bezbariérový a jeden z pokojů je určen pro tělesně postižené osoby. - více Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem, předsíň, samostatné WC, balkon, TV se SAT příjmem, lednici, rychlovarnou konvici a telefon. Ten můžete využívat ke spojení s recepcí, volání mezi pokoji, bezplatnému přijímání hovorů a volání za poplatek. Všechny pokoje mají balkon s výhledem do krajiny. V penzionu je vám k dispozici bar s krbem pro příjemné posezení s kapacitou 32 míst. V baru se můžete s vlastním notebookem zdarma připojit k internetu pomocí WiFi. WiFi klíč obdržíte na požádání v recepci. Parkování vozidel u penzionu je bezplatné. K dispozici jsou dvě parkoviště, z nichž jedno je uzamykatelné.

Možnosti stravování

V penzionu si můžete objednat snídaně. Snídani si můžete připravit i na pokoji, k dispozici je základní nádobí sklenice, hrnky, talíře a příbory. Pro ohřátí pokrmů je přístupná mikrovlnná trouba. Pokoj ale není uzpůsoben k přípravě vařených jídel. Další možnost stravování je v nedalekých restauracích. Posezení u ohniště nebo venkovního krbu můžete spojit s grilováním na našem grilu.

Popis okolí

Lázeňské městečko Velké Losiny je obec s velikou koncentrací historických památek a zajímavostí. Nachází se v podhůří Hrubého Jeseníku, je známá svým velkým lázeňským komplexem s termálními prameny. Dále je přímo ve Velkých Losinách kino, obchůdky a restaurace.

Tipy na výlet po okolí

Zámek Velké Losiny s parkem. Ruční papírna s muzeem Velké Losiny. Losinské kulturní léto - divadelní představení odehrávající se na nádvoří zámku Velké Losiny. Za vidění určitě stojí přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně v Koutech nad Desnou. Navštívit můžete také nedaleké okresní město Šumperk, za obchodem i rekreací a krajské město Olomouc. - více Celoročně můžete navštívit Jeseníky.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Farmářský a řemeslný trh - Mohelnice

17.12.2023 - 17.12.2023
Náměstí Svobody

Zveme vás na pravidelné farmářské a řemeslné trhy v Mohelnici

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete