Statistika našeho portálu

  • 102 672 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Penzion Vanessa - Lipová-lázně

Lipová-lázně

Celoroční provoz, 2-5 lůžkové pokoje s možností přistýlky, každý pokoj s vlastním soc.zařízením - sprchový kout, WC. K dispozici sauna, letní terasa, zahrada, vlastní parkoviště.

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Lipová-lázně 601, Lipová-lázně
Oblast
Střední Morava
Kraj
Olomoucký kraj
Okres
Jeseník
Obec
Lipová-lázně

Fotogalerie k článku

Celoroční provoz, 2-5 lůžkové pokoje s možností přistýlky, každý pokoj s vlastním soc.zařízením - sprchový kout, WC. K dispozici sauna, letní terasa, zahrada, vlastní parkoviště.

Možnosti stravování

Možnost stravovaní ve vlastní restauraci. Snídaně: 90,-Kč oběd a večerě: podle výběru z jídelního lístku. Pečení pizzy přímo v restauraci, v létě zahradní gril a udírna.

Popis okolí

Penzion se nachází v chráněné krajinné oblasti Jeseníky, v lázeňské obci Lipová Lázně, 4km vzdálené od města Jeseník směrem na Ramzovou. Dosažitelnost celoročně osobním autem, vzdálenost od silnice 100m, autobusová zastávka 5 minut chůze, vlakové nádraží 7 minut.

Tipy na výlet po okolí

VÝLETY DO OKOLÍŽelezniční muzeum Lipová-Lázně: železniční trať Hanušovice-Horní Lipová je pro značné převýšení a podobnost s tratí v Alpách nazývána Český Semmering Jeskyně na Pomezí: Krasové jeskyně s krápníkovou výzdobou, od r.1965 jsou národní přírodní památkou. Jeskyne na Špičáku Písečná: Nachází se pod kopcem Velký Špičák - nejstarší písemně doložená jeskyně ve střední Evropě. Muzeum Vodní tvrz Jeseník: vlastivědné muzeum Jesenicka Veterán Muzeum Česká Ves: ojedinělé muzeum motocyklových veteránů Zámek Kolštejn: hrad a zámek v Branné Zámek Jánský vrch Javorník: Původně středověký hrad, dobové interiéry se zařízením a sbírkami 16.-19. století Velké Losiny: zámek, termální koupaliště, muzeum Množství značených turistických a cykloturistických stezek, houbaření Rejvíz: je cílem díky krásným mechovým jezírkům, Velkému a Malému, které jsou centrem nejvetší slezské přírodní rezervace - vrcholového rašeliniště. Stáří rašeliniště se odhaduje na 6-7 tisíc let Zřícenina Kobrštejn: zřícenina hradu se nachází na severovýchodním svahu Zámecké hory Zřícenina Kaltenštejn: dochován je fragment věže a zdi Zřícenina Nový hrad: v blízkosti Hanušovic Zřícenina Adelsburg: Adolfovice ZIMNÍ AKTIVITY:Lyžařský areál Ski Centrum Miroslav: vzdálenost 800m, lze využít služeb skibusu-zastávka 200m od penzionu; sedačková lanovka, 3 vleky; součástí areálu je snowboardový park s railovými překážkami, večerní lyžování Lázeňský vrch: vdálenost 1 km, k dispozici 3 vleky a dětský vlek s lanem, možnost večerního lyžování V Lipové-lázních je 5 okruhů pro běžkaře, které se pravidelně upravují Ramzová: 5km, 2 lanovky, 3 vleky Ostružná: 6km, 5 vleků, dětský vlek s lanem, večerní lyžování Petříkov: 8 vleků Praděd: 7 vleků Červenohorské sedlo: 8 vleků

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete