Statistika našeho portálu

  • 100 976 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

Penzion ve Vinařství Maláník-Osička - Mikulčice

Mikulčice

Penzion ve Vinařství Maláník-Osička se nachází v prostorách rodinného vinařství, v lokalitě "Těšických búd" v obci Mikulčice. Jsme tu pro hosty, kteří touží poznat krásu jižní Moravy, místní zvyky, vinařské tradice a kulturní památky. Nabízíme ubytování ve čtyřech moderně zařízených pokojích, které disponují vlastním sociálním zařízením, s kapacitou 15 lůžek (3x třílůžkový, 1x šestilůžkový). Host…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Těšické búdy, Mikulčice
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Hodonín
Obec
Mikulčice

Fotogalerie k článku

Penzion ve Vinařství Maláník-Osička se nachází v prostorách rodinného vinařství, v lokalitě "Těšických búd" v obci Mikulčice. Jsme tu pro hosty, kteří touží poznat krásu jižní Moravy, místní zvyky, vinařské tradice a kulturní památky.

Nabízíme ubytování ve čtyřech moderně zařízených pokojích, které disponují vlastním sociálním zařízením, s kapacitou 15 lůžek (3x třílůžkový, 1x šestilůžkový). Hostům je k dispozici nově vybavená kuchyňka a společenská místnost. V letním období je možné posezení na venkovní terase.

Mimo jiné zákazníkům nabízíme: možnost zajištění snídaní, bezdrátové připojení k internetu, parkování před objektem, zajištění řízených degustací v prostorách moderního vinařství s dlouhodobou tradicí. 

Možnosti stravování

Hostům je k dispozici nová, vybavená kuchyňka. Po domluvě zajišťujeme snídaně. 

Popis okolí

Oblast je vhodná pro cykloturistiku a je charakteristická množstvím folklorních a vinařských akcí. Hosté mohou navštívit významné památky v okolí, či tradiční kulturní akce, pořádané během celého roku.

Kulturní akce v Mikulčicích: Košt ovocných pálenek (leden), tradiční plesové zábavy (leden - únor), Běh Velká Morava (duben), Velkomoravský košt vín (duben), Cyrilometodějská pouť (červenec), Na skok k mikuleckému vinaři (červenec - září), tradiční krojované hody (srpen), VÍNO A BURČÁK Z OTEVŘENÝCH SKLEPŮ (srpen), Den otevřených dveří v argeologickém muzeu (září), Mikulecká zabíjačka (listopad), Vánoční koncert (prosinec), Ochutnávka mladých vín (prosinec), Silvestrovská zábava (prosinec).

Tradiční kulturní akce v okolí: Tvrdonské národopisné slavnosti (červen), Mezinárodní folklorní festival Strážnice (červen), festivaly otevřených sklepů v okolních obcích (červen - září)

Tipy na výlet po okolí

Tipy na výlety v okolí: Národní kulturní památník Valy Mikulčice a CHKO Skařiny, Baťův kanál Hodonín, ZOO Hodonín, Lednicko-valtický areál, Soutok Moravy a Dyje, CHKO Pálava, Skanzen Strážnice, Salón vín Valtice, Zámky Valtice, Lednice, Milotice.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete