Statistika našeho portálu

  • 86 201 Akcí v kalendáři
  • 5 370 Ubytovacích zařízení
  • 24 154 Míst a památek

Penzion Vlasta - Hřensko

Hřensko 150, Hřensko

Rodinný penzion s restaurací je umístěn v krásném prostředí Hřenska, které je nejníže položeným místem v ČR s nadmořskou výškou 115 m n.m. Je takzvanou vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko a patří k jeho nejnavštěvovanější části. Nabízíme celoroční ubytování. Týdenní i krátkodobé pobyty. V penzionu se nachází 3 pokoje s celkovou kapacitou 10 lůžek +přistýlky. Pokoje jsou vybaveny spr…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Rodinný penzion s restaurací je umístěn v krásném prostředí Hřenska, které je nejníže položeným místem v ČR s nadmořskou výškou 115 m n.m. Je takzvanou vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko a patří k jeho nejnavštěvovanější části. Nabízíme celoroční ubytování. Týdenní i krátkodobé pobyty. V penzionu se nachází 3 pokoje s celkovou kapacitou 10 lůžek +přistýlky. Pokoje jsou vybaveny sprchou, umyvadlem, tv, wifi zdarma, WC společné na podlaží, parkování u objektu hlídané kamerami ZDARMA. V přízemí je příjemná restaurace a v létě k posezení letní terasa s grilem a k příjemnému odpočinku je k dispozici sauna. Půjčujeme 2 horská jízdní kola.

Přijímáme embosované platební karty EC MC, VISA.

Možnosti stravování

Restaurace - bar s celkem 20-ti místy k sezení. Stravování s možností polopenze, či výběrem z jídelního lístku.

Popis okolí

Penzion se nachází na okraji Hřenska 900m od centra na břehu řeky Labe. Hřensko je přístupné ze všech stra a všemi dopravními prostředky a je ideálním výchozím bodem všech turistických a cykloturistických tras, výletů lodí po Labi a historickým výletním autobusem. Hřensko a okolí nabízí nesčetné množství celoročního turistického a kulturního vyžití. V obci najdete poštu, prodejnu sportovních potřeb, konzum, lekárnu, kadeřnictví, infocentrum, benzinovou pumpu a spoustu příjemných restaurací. V obci není bankomat.

Tipy na výlet po okolí

Dominantou Hřenska je skalní unikátní sklaní most Pravčická brána a projížky na pramicích po řece Kamenici s vtipným komentářem v Edmundově a Divoké soutěsce.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Masopust v ZOO Děčín

23.02.2019 - 02.03.2019
ZOO Děčín - Pastýřská…

Nebojíte se zadělat těsto a usmažit ty nejlahodnější koblihy? Pokud ne a jste navíc ještě i soutěživý typ, pak právě…

Koncert Společná věc - Varnsdorf

05.03.2019 - 05.03.2019
Městské divadlo,…

Hra Tomáše Pfeiffera na Vodnářský zvon s doprovodem velkoplošné projekce přináší neopakovatelný umělecký zážitek. V…

T-Mobile Olympijský běh - Děčín

19.06.2019 - 19.06.2019
Děčín

Jak jinak oslavit Olympijský den než pohybem? Vyberte si jeden z 80 závodů po celé České republice, postavte se na…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete