Statistika našeho portálu

  • 101 886 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Penzion Vltavanka - Županovice

Županovice

Areál penzionu a restaurace Vltavanka je umístěn přímo u travnaté pláže na břehu slapské přehrady, v obci Županovice.8 pokojů, 1 bezbariérový pokoj, 1 turistický pokoj, restaurace s letní terasou, stolní tenis, hřiště na nohejbal a volejbal, stolní fotbal, elektronické šipky, wifi v celém objektu, dětské hřiště na travnaté pláži před restaurací.Pokoje:Třílůžkové s možností přistýlky až pro dvě os…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Županovice 47/47, Županovice
Oblast
Střední Čechy
Kraj
Středočeský kraj
Okres
Příbram
Obec
Županovice

Fotogalerie k článku

Areál penzionu a restaurace Vltavanka je umístěn přímo u travnaté pláže na břehu slapské přehrady, v obci Županovice.

8 pokojů, 1 bezbariérový pokoj, 1 turistický pokoj, restaurace s letní terasou, stolní tenis, hřiště na nohejbal a volejbal, stolní fotbal, elektronické šipky, wifi v celém objektu, dětské hřiště na travnaté pláži před restaurací.

Pokoje:

  • Třílůžkové s možností přistýlky až pro dvě osoby /rozkládací gauč/, sprcha + WC, wifi
  • Bezbariérový pokoj – třílůžkový, gauč, sprcha + WC, wifi
  • Turistický pokoj - min. obsazenost 4 osoby - 5 paland, sprcha + WC, wifi

Možnosti stravování

Snídaně pro ubytované hosty je formou bufetu, večeře u polopenze výběrem ze 2 menu /možnost vegetarián. stravy či dalších specifických požadavků/. Obědy lze dokoupit dle jídelního lístku restaurace./p pV naší restauraci nabízíme zejména česká tradiční jídla. Nabídka pokrmů je koncipována tak, aby uspokojila všechny z Vás - i ty nejmenší jedlíky. Venkovní terasa nabízí příjemné posezení s výhledem na slapské jezero a proti neduhům počasí je zastřešena. O víkendech grilujeme a podáváme speciality z naší udírny.

Popis okolí

Poloha je jako určená k vodním radovánkám, místem pro cykloturistiku či procházky a houbaření v klidném, zalesněném okolí. Mezi snadno dosažitelné kulturní atrakce lze zahrnout prohlídku rokokového zámku v Dobříš s francouzským a anglickým parkem, Hornické muzeum v Příbrami, Muzeum zlata v Novém Kníně nebo návštěvu Pepy v Sedlčanech.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete