Statistika našeho portálu

  • 89 482 Akcí v kalendáři
  • 5 377 Ubytovacích zařízení
  • 24 164 Míst a památek

Penzion Vodoléčba - Lázně Libverda

Lázně Libverda

Pension Vodoléčba najdete necelých 50 metrů od lázeňské kolonády. Nabídka ubytování je vhodná především pro páry, které preferují oddělené spaní, a to díky dvěma samostatným ložnicím. Celková kapacita je 10 lůžek, na něž se nevztahuje doplatek za samostatné ubytování. V každé ložnici je televize a lednička, ve společné koupelně je fén. Pokoje jsou podkrovní a prostory v přízemí budovy jsou využív…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Hejnice 82, Lázně Libverda
Oblast
Severovýchod
Kraj
Liberecký kraj
Okres
Liberec
Obec
Lázně Libverda

Fotogalerie k článku

Pension Vodoléčba najdete necelých 50 metrů od lázeňské kolonády. Nabídka ubytování je vhodná především pro páry, které preferují oddělené spaní, a to díky dvěma samostatným ložnicím. Celková kapacita je 10 lůžek, na něž se nevztahuje doplatek za samostatné ubytování. V každé ložnici je televize a lednička, ve společné koupelně je fén. Pokoje jsou podkrovní a prostory v přízemí budovy jsou využívány pro některé vodní léčebné procedury.

Možnosti stravování

Budova jídelny Ostrava se nachází nad kolonádou a poskytuje se zde stravování v podobě plné penze nebo polopenze. Stravování je pro samoplátce podáváno bufetovým způsobem a host má na výběr ze tří hlavních chodů.

Popis okolí

Lázeňská kolonáda nabízí příjemné posezení k relaxaci a odpočinku s možností popíjení vody ze zdejšího léčebného pramene.

Tipy na výlet po okolí

Pro sport i aktivní relaxaci nabízejí lázně možnost využití minigolfu, tenisových kurtů nebo fitnesscentra. Pro odpočinek je k dispozici whirpool, sauna nebo solárium.V okolí je též mnoho zajímavých turistických cílů k výletům či procházkám, například Obří sud s restaurací, poutní městečko Hejnice s barokním chrámem nebo starobylé město Frýdlant se stejnojmenným renesančním zámkem. K návštěvě láká i město Liberec s krásnou botanickou a zoologickou zahradou, lanová dráha na horu Ještěd či aquapark Babylon.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Festival sborového zpěvu Bohemia ca…

22.08.2019 - 25.08.2019
Liberec

Bohemia cantat je nesoutěžní festival sborového zpěvu, určený jednotlivým zpěvákům případně i celým sborům. Festival…

Hrádecké slavnosti a Bartolomějská …

23.08.2019 - 25.08.2019
Hrádek nad Nisou

Tradiční městské slavnosti opět s bohatým programem. Mimo jiné vystoupí: Divokej Bill; Modrý cimbál a Bára Basiková;…

Letní divadelní představení Strašid…

25.08.2019 - 25.08.2019
Zámek Sychrov

Divadelní komedie Strašidlo Cantervillské na nádvoří zámku.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete