Statistika našeho portálu

  • 92 985 Akcí v kalendáři
  • 5 382 Ubytovacích zařízení
  • 24 177 Míst a památek

Penzion Vranov - Vranov nad Dyjí

Vranov nad Dyjí

Penzion Vranov se nachází v nádherné přírodě Vranovské přehrady ve Vranově nad Dyjí. Disponuje kapacitou 16 lůžek. Penzion Vranov leží v těsné blízkosti zdejší Vranovské přehrady v Granátové zátoce a pláže (ca. 250m) na které se nachází spousta hospůdek, restaurací a diskotéka. Hosté mají možnost ubytování v útulně zařízených pokojích. Pokoje jsou 2 až 4 lůžkové. Každý pokoj je vybaven vlastním s…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Onšov 11, Vranov nad Dyjí
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Znojmo
Obec
Vranov nad Dyjí

Fotogalerie k článku

Penzion Vranov se nachází v nádherné přírodě Vranovské přehrady ve Vranově nad Dyjí. Disponuje kapacitou 16 lůžek. Penzion Vranov leží v těsné blízkosti zdejší Vranovské přehrady v Granátové zátoce a pláže (ca. 250m) na které se nachází spousta hospůdek, restaurací a diskotéka. Hosté mají možnost ubytování v útulně zařízených pokojích. Pokoje jsou 2 až 4 lůžkové. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, a to sprchou a toaletou, lednicí. K dispozici je hostům společný salonek. Dále úschovna kol i sportovních potřeb, venkovní posezení s ohništěm a grilem.

Možnosti stravování

V sezóně je ubytování se snídaní bufetového stylu. Možnost dohodnout snídaně i mimo sezónu.

Popis okolí

Penzion Vranov leží v Granátové zátoce Vranovské přehrady a proto je ubytování vhodné pro rybáře, turisty a cykloturisty nebo pro milovníky vody a vodních sportů. V okolí jsou hospůdky a diskotéka. Nedaleko je kotviště lodí a můžete využít pravidelnou nebo vyhlídkovou lodní dopravu.

Tipy na výlet po okolí

V okolí velké množství historických i jiných památek. Vranovský zámek se tyčí nad městysem Vranov nad Dyjí. Na břehu Vranovské přehrady najdete hrad Bítov, na který se můžete přepravit lodí. Po cestě lodí uvidíte zříceninu hradu Cornštejna. V okolí mnoho turistických vycházek: Claryho okruh, k Ledovým slujím, Felicitin okruh, okruh k železné oponě nebo k hradu Hardegg, který je v Rakousku. Vzdálenější cíle můžete dosáhnout buď jako cyklista nebo autem: zámek Uherčice, zříceniny hradů Frejštejna nebo Šenkenberka, Znojemský hrad a rotunda z dob prvních Přemyslovců, rakouský zámek Riegersburg, rakouské vinařské městečko Retz,....

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Velikonoční trhy Znojemské Velikono…

08.04.2020 - 12.04.2020
Horní náměstí, Znojmo

I v letošním roce na vás čeká během Znojemských Velikonoc bohatý program. V dílničkách si můžou vaše děti vyrobit…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Karanténa.

Kategorie
Turistické regiony

čtvrtek 2. duben

Dnes má svátek Erika

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete