Statistika našeho portálu

  • 101 005 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

Penzion Všeruby - Všeruby

Všeruby

Penzion byl otevřen v roce 2001 a jeho vlajkovou lodí je restaurace, která čítá 40 míst k příjemnému posezení s reprodukovanou hudbou. V penzionu nabízíme ubytování v sedmi dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, dvěma apartmány s kapacitou 2 - 4 osoby. Samozřejmostí pensionu je bezbariérový přístup, na pokojích sociální zařízení, minibar a televize se satelitním vysíláním. K dispozici je té…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Všeruby u Kdyně 37, Všeruby
Oblast
Jihozápad
Kraj
Plzeňský kraj
Okres
Domažlice
Obec
Všeruby

Fotogalerie k článku

Penzion byl otevřen v roce 2001 a jeho vlajkovou lodí je restaurace, která čítá 40 míst k příjemnému posezení s reprodukovanou hudbou. V penzionu nabízíme ubytování v sedmi dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, dvěma apartmány s kapacitou 2 - 4 osoby. Samozřejmostí pensionu je bezbariérový přístup, na pokojích sociální zařízení, minibar a televize se satelitním vysíláním. K dispozici je též solárium a na objednávku služby profesionálního maséra, sauna, whirpool, bazén, kulečník, šipky atd. V našem komplexu si můžete zahrát kulečník, stolní tenis, šipky, můžete využít půjčovnu lodiček a projet se na přilehlém rybníku, pro Vaše děti máme vybudované dětské hřiště s pískovištěm. V kooperaci Vám pomůžeme zajistit rybářský lístek na nedaleký rybník Myslív. Na závěr snad jen můžeme podotknout, že v našem pensionu se domluvíme německy i anglicky, poskytneme Vám rádi veškeré informace o našem regionu, včetně map, pohlednic a různých tiskovin.

Možnosti stravování

V objektu se nachází restaurace, která čítá 40 míst k příjemnému posezení s reprodukovanou hudbou. V salónku, jež je při běžném provozu nedílnou součástí restaurace, jsme připraveni na Vaše přání postavit tabuli s 22 místy pro různé oslavy, svatby a večírky. V letním období je možnost u nás posedět na terase, cca 50 míst anebo v pivnici cca 60 míst, kde nabízíme speciality na otevřeném ohni. Naše kuchyně je postavena na specialitách české i mezinárodní kuchyně, samozřejmostí jsou speciality rybí a zvšřinové. Několikrát do roka pořádáme vepřové hody s tradičními českými pochoutkami. Na nápojovém lístku najdete široký sortiment piv, aperitivů, destilátů, a nealko nápojů. Třešničkou na dortu naší nabídky jsou domácí dorty a řezy podle receptur našich babiček, k nimž pochopitelně nesmí chybět káva dle Vaší chuti. Připravenu máme též širokou nabídku ovocných palačinek, zmrzlin a zmrzlinových pohárů.

Popis okolí

Poloha obce Všeruby u Kdyně, jež leží na rozhraní Šumavy a Českého lesa nabízí spoustu možností. Sportovní a turistické aktivity, které se u nás nabízí jsou opravdu široké. Vyplývají z toho, že náš pension je situován přímo na pomezí Čech a Německa, tedy v oblasti, jež je protkána hustou sítí cyklostezek a turistických tras, které Vás zavedou např. na zříceniny hradů Rýzmberk a Herštejn, vyhlídkovou věž Koráb nebo známé poutní místo sv. Anna na Tannaberku. Na české straně si pak můžete zahrát golf na Liščí od nás vzdálené pouhých 8 km nebo se vykoupat v čisté přírodní lokalitě v lomečku u Mrákova, jež nabízí i potápěčské kursy. Na Německé straně pak stojí za zmínku letní koupaliště v Kötztingu, s umělými vlnami, v Lamu s tobogánem a celoroční provoz v krytém bazénu ve Waldmünchenu s umělými vlnami, tobogánem a klidovou zónou. Všechna tato střediska jsou od nás vzdálena do 20 km. Nelze pak nezmínit zábavný park pro děti nedaleko Chamu. Pro vyznavače zimních radovánek pak nabízí své kapacity lyžařské vleky s perfektními sjezdovkami a výborně upravenými stopami pro běžkaře v oblasti kolem Hohen Bogenu a Gross Arberu od nás vzdálených 15 - 30 km.

Tipy na výlet po okolí

Zřícenina hradu Rýzmberk a Nový Herštejn, vesnická památková zóna Pocinovice, vesnická památková zóna Poleň, muzeum Příhraničí a synagoga ve Kdyni, vodní hrad Švihov, starý zámek v Chudenicích, rozhledna Koráb, rozhledna Bolfánek, Americká zahrada v Chudenicích, město Klatovy...

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete