Statistika našeho portálu

  • 101 428 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Penzion Vysočina - Velké Dářko - Škrdlovice

Škrdlovice

PENZION VYSOČINA je penzion rodinného typu s útulnými pokojíčky se sociálním zařízením po rekonstrukci. Pokoje jsou obložené dřevem a každý v něm najde vše, co potřebuje k příjemně prožité rekreaci za příznivé ceny. Parkoviště uvnitř areálu nebo před ním, úschovna kol, lyží i dalších sportovních potřeb. Možnost zprostředkování exkurze do nedaleké sklárny, pořádání rodinných i společenských akcí v…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

PENZION VYSOČINA je penzion rodinného typu s útulnými pokojíčky se sociálním zařízením po rekonstrukci. Pokoje jsou obložené dřevem a každý v něm najde vše, co potřebuje k příjemně prožité rekreaci za příznivé ceny. Parkoviště uvnitř areálu nebo před ním, úschovna kol, lyží i dalších sportovních potřeb. Možnost zprostředkování exkurze do nedaleké sklárny, pořádání rodinných i společenských akcí včetně zajištění hudby a dalších služeb. Lze s sebou vzít své miláčky (pejsky a pod.). Příjemné posezení v parku penzionu, kde je ohniště s možností rožnění, prolézačky a pískoviště a další zábava pro děti a další služby dle vašeho přání a to vše za velmi přijatelné ceny.

Možnosti stravování

Restaurace, pivnice a terasa. V restauraci si lze vybrat z bohatého jídelního lístku za přijatelné ceny. Speciality na objednávku. Lze si domluvit plnou penzi, polopenzi nebo jen servírované snídaně. Snídaně jsou formou obložených talířů, pečivo, čaj, pro děti mléko nebo kakao. K obědu polévka, hlavní jídlo, čaj. K večeři polévka, hlavní jídlo, zákusek nebo salát. Interiér restaurace je doplněn 2 velkými plazmovými televizemi, vzniká nezapomenutelná atmosféra při sledování spotrovních utkání.

Popis okolí

Penzion stojí jen 700 m od Velkého Dářka, na pokraji CHKO Žďárské vrchy. Penzion je obklopen nádhernou přírodou s mnoha příležitostmi rekreačního vyžití. Asfaltové i přírodní lesní cesty nabízí jízdu na kole téměř po celé Vysočině. Možnost poznávání přírodních krás a kulturních památek.

Tipy na výlet po okolí

V zimě se v okolí nacházejí 3 sjezdovky: 15 km od Nového Města na Moravě - Harusův kopec s dvousedačkovou lanovkou, Ski areál Svratka je vzdálen 13 km a Ski areál Hlinsko vzdálen jen 14 km. Milovníci běžkařských tratí si přijdou na své na mnoha kilometrech upravených běžeckých tratí.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete