Statistika našeho portálu

  • 100 995 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

Penzion-wellness Cosmos - Kosmonosy

Kosmonosy

Představujeme Vám nový Penzion-Wellness Cosmos*** který vznikl v rámci dlouhodobého projektu revitalizace souměstí Mladá Boleslav - Kosmonosy.Najdete nás přímo na kosmonoském náměstí, 300m od školícího centra Škoda Auto a 4min. autem od administrativního centra firmy Škoda.Penzion je vhodný jak k ubytování, tak i k relaxaci obchodních a firemních cestujících. Objekt Penzionu, který otevíráme v pr…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Linhartova 1256, Kosmonosy
Oblast
Střední Čechy
Kraj
Středočeský kraj
Okres
Mladá Boleslav
Obec
Kosmonosy

Fotogalerie k článku

Představujeme Vám nový Penzion-Wellness Cosmos*** který vznikl v rámci dlouhodobého projektu revitalizace souměstí Mladá Boleslav - Kosmonosy.Najdete nás přímo na kosmonoském náměstí, 300m od školícího centra Škoda Auto a 4min. autem od administrativního centra firmy Škoda.Penzion je vhodný jak k ubytování, tak i k relaxaci obchodních a firemních cestujících. Objekt Penzionu, který otevíráme v průběhu měsíce dubna 2013, nabízíme klientům jak komfortní ubytování v jednolůžkových a dvojlůžkových pokojích, tak i relaxaci v posilovně, infrasauně či perličkové lázni.

Penzion disponuje s celkem 17.pokoji. Pokoje jsou nekuřácké.Jednolůžkové a dvojlůžkové pokoje je možno poskytnout po předchozí telefonické nebo písemné rezervaci. Na místě lze osobně na recepci v případě volných kapacit. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s toaletou a sprchovým koutem, počítačem s internetovým připojením,televize se satelitním přijímačem, varnou konvicí, lednicí-minibarem. Samozřejmostí jsou Osušky, ručníky a hotelová kosmetika. Snídaně jsou podávány formou švédských stolů.

 Na recepci Vám rádi pomůžeme naplánovat Váš volný den- poradíme s výlety do okolí,sportovní aktivity nebo kam za kulturou.

zajistíme:

- sekretářské služby
- praní prádla
- taxi na letiště za smluvní cenu
- pronájem sálu /max 60.osob/

Možnosti stravování

-V útulném sále /kavárně/ podáváme snídaně formou bufetového stolu.

-zajistíme občerstvení-catering na Vaše oslavy, školení

-možnost grilování

 

Popis okolí

 

Mladá Boleslav je statutární město ve Středočeském kraji. Leží na levém břehu středního toku Jizery, zhruba 50 km severovýchodně od Prahy Má zhruba 44 tisíc obyvatel a je stavebně srostlá se sousedním malým městem Kosmonosy.

Dominantními památkami města Kosmonos jsou renesanční zámek ze 16. století, Loreta, kostel Nalezení sv.Kříže ze 17. století s raně barokní zvonicí a barokní fara.

Prostory Lorety se staly oblíbeným místem svatebních obřadů, příležitostně i koncertů a divadelních akcí. Dětský pravěký skanzen Altamira je významné centrum dětské experimentální archeologie.

Tipy na výlet po okolí

Český Ráj

Praha

Liberec

Bezděz

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Jablkobraní 2023 - Mnichovo Hradiště

30.09.2023 - 30.09.2023
Sychrov u Mnichova…

Jablkobraní 2023, sobota 30. září od 14 hodin, Sychrov u Mnichova Hradiště

Boleslam 2023 - Mladá Boleslav

06.10.2023 - 07.10.2023
Mladá Boleslav

BOLESLAM | PRVNÍ SLAMOVÝ FESTIVAL V ČESKÉ REPUBLICE Mladá Boleslav nehostí pouze závod na spolehlivé vozy... …

Koncert Společná věc 2023 - Mladá B…

24.10.2023 - 24.10.2023
Mladá Boleslav

Pozvánka na koncert Společná věc 2023

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete