Statistika našeho portálu

  • 101 405 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Penzion Za Pecí - Nová Pec

Nová Pec

V našem penzionu v Nové Peci poskytujeme ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením - celková kapacita penzionu je 15 lůžek. Parkování u penzionu a možnost bezpečného uschování kol a lyží je samozřejmostí. V penzionu je možné bezdrátové připojení na internet (WiFi). Možné je také využít ohniště na večerní posezení s opékáním nebo grilováním a louku na míčové hr…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
, Nová Pec
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Prachatice
Obec
Nová Pec

Fotogalerie k článku

V našem penzionu v Nové Peci poskytujeme ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením - celková kapacita penzionu je 15 lůžek. Parkování u penzionu a možnost bezpečného uschování kol a lyží je samozřejmostí. V penzionu je možné bezdrátové připojení na internet (WiFi). Možné je také využít ohniště na večerní posezení s opékáním nebo grilováním a louku na míčové hry.

Možnosti stravování

Nabízíme snídaně, večeře, točené pivo, alkoholické i nealkoholické nápoje, palačinky, poháry atd., v příjemném prostředí restaurace nebo terasy, která je k dispozici pouze hostům penzionu.

Popis okolí

V Nové Peci je železniční i autobusová zastávka a o letních prázdninách má svůj jízdní řád i historický parní vláček, projíždějící Šumavou i lipenskem. Našim hostům, milovníkům Šumavy a Lipna, nabízíme hlavně odpočinek a sportovní vyžití v oblasti pěší turistiky, cyklistiky na velmi kvalitních a pestrých cyklotrasách, na 15 km dlouhé trase pro inline brusle z Nové Pece do Stožce, na své si přijdou i rybáři, houbaři a v neposlední řadě příznivci koupání v čisté vodě Lipna.

Tipy na výlet po okolí

Široké okolí lipenska a Šumavy pobízí k celodenním výletům (Volary, Prachatice, Libín - rozhledna a lanový park, Boubín, Plešné jezero, Schwarzenberský kanál, Třístoličník, Nové údolí - Haidmühle, Passau, Vítkův kámen, Rožmberk, Český Krumlov atd.), které uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších hostů.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete