Statistika našeho portálu

  • 100 976 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

Penzion Ždírecký Důl - Ždírec

Ždírec

V současnosti je k dispozici v penzionu jeden apartmán o ploše 32 m2 maximálně pro čtyři osoby. V budoucnu plánujeme rekonstrukci další části objektu s několika plně vybavenými pokoji. V ceně za pronájem apartmánu je také jeho vybavení mezi které patří televize, rádio, lednička, mikr. trouba, dvouplotýnkový vařič a varná konvice. Na požádání vám poskytneme společenské hry, knihy či hračky pro dět…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Ždírecký Důl 3, Ždírec
Oblast
Severovýchod
Kraj
Liberecký kraj
Okres
Česká Lípa
Obec
Ždírec

Fotogalerie k článku

V současnosti je k dispozici v penzionu jeden apartmán o ploše 32 m2 maximálně pro čtyři osoby. V budoucnu plánujeme rekonstrukci další části objektu s několika plně vybavenými pokoji. V ceně za pronájem apartmánu je také jeho vybavení mezi které patří televize, rádio, lednička, mikr. trouba, dvouplotýnkový vařič a varná konvice. Na požádání vám poskytneme společenské hry, knihy či hračky pro děti. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. Na zahradě je připraveno venkovní posezení, ohniště s grilem, malý nafukovací bazenék pro děti a pískoviště. Před objektem je zajištěno parkování automobilů. Pobyt na farmě je oblíben zejména u rodin s dětmi, neboť děti mohou přijít do kontaktu s hospodářskými zvířaty a mají velmi blízko k přírodě.

Možnosti stravování

Vlastní, vybavená kuchyňka.

Popis okolí

Penzion Ždírecký Důl leží v severní části CHKO Kokořínsko, jen 6 km od města Doksy a 5 km od města Dubá. Penzion je vybudován ve více než 200 let staré roubené usedlosti, jenž před nedávnem prošla rozsáhlou, avšak velmi citlivou rekonstrukcí, a byla pro svou autenticitu prohlášena za kulturní památku. Usedlost je obklopena lesy a pastvinami a nelézá se na úplné samotě s nádherným výhledem do krajiny.

Tipy na výlet po okolí

Díky své poloze nabízí Penzion Ždírecký Důl dokonalou možnost pro letní rekreaci. Ať už chcete léto strávit u vody, nebo jste náruživými turisty, či jej chcete strávit v sedle kola, vše je v podstatě nadosah - nedaleké Máchovo jezero, přírodní koupaliště Nedamov, řada kulturních památek, hradů a zámků jakými jsou Bezděz, Konopiště či Zákupy.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Den otevřených dveří Preciosa Light…

15.10.2023 - 15.10.2023
Nový svět 915

Přijďte s námi objevit tajemná zákoutí sklárny Preciosa Lighting!

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete