Statistika našeho portálu

  • 92 460 Akcí v kalendáři
  • 5 384 Ubytovacích zařízení
  • 24 175 Míst a památek

Penzion Ždírecký Důl - Ždírec

Ždírec

V současnosti je k dispozici v penzionu jeden apartmán o ploše 32 m2 maximálně pro čtyři osoby. V budoucnu plánujeme rekonstrukci další části objektu s několika plně vybavenými pokoji. V ceně za pronájem apartmánu je také jeho vybavení mezi které patří televize, rádio, lednička, mikr. trouba, dvouplotýnkový vařič a varná konvice. Na požádání vám poskytneme společenské hry, knihy či hračky pro dět…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Ždírecký Důl 3, Ždírec
Oblast
Severovýchod
Kraj
Liberecký kraj
Okres
Česká Lípa
Obec
Ždírec

Fotogalerie k článku

V současnosti je k dispozici v penzionu jeden apartmán o ploše 32 m2 maximálně pro čtyři osoby. V budoucnu plánujeme rekonstrukci další části objektu s několika plně vybavenými pokoji. V ceně za pronájem apartmánu je také jeho vybavení mezi které patří televize, rádio, lednička, mikr. trouba, dvouplotýnkový vařič a varná konvice. Na požádání vám poskytneme společenské hry, knihy či hračky pro děti. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. Na zahradě je připraveno venkovní posezení, ohniště s grilem, malý nafukovací bazenék pro děti a pískoviště. Před objektem je zajištěno parkování automobilů. Pobyt na farmě je oblíben zejména u rodin s dětmi, neboť děti mohou přijít do kontaktu s hospodářskými zvířaty a mají velmi blízko k přírodě.

Možnosti stravování

Vlastní, vybavená kuchyňka.

Popis okolí

Penzion Ždírecký Důl leží v severní části CHKO Kokořínsko, jen 6 km od města Doksy a 5 km od města Dubá. Penzion je vybudován ve více než 200 let staré roubené usedlosti, jenž před nedávnem prošla rozsáhlou, avšak velmi citlivou rekonstrukcí, a byla pro svou autenticitu prohlášena za kulturní památku. Usedlost je obklopena lesy a pastvinami a nelézá se na úplné samotě s nádherným výhledem do krajiny.

Tipy na výlet po okolí

Díky své poloze nabízí Penzion Ždírecký Důl dokonalou možnost pro letní rekreaci. Ať už chcete léto strávit u vody, nebo jste náruživými turisty, či jej chcete strávit v sedle kola, vše je v podstatě nadosah - nedaleké Máchovo jezero, přírodní koupaliště Nedamov, řada kulturních památek, hradů a zámků jakými jsou Bezděz, Konopiště či Zákupy.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Masopust - Kamenický Šenov

29.02.2020 - 29.02.2020
Panská skála

V sobotu 29. 2. od 14ti hodin proběhne na náměstí T. G. Masaryka sraz masek.

Erotický ples - Česká Lípa

29.02.2020 - 29.02.2020
KD Crystal, Česká Lípa

23. ročník dnes už legendárního erotického plesu nabízí vzrušující podívanou - kapela Koneckonců, pánský a dámský…

Masopust v Kamenickém Šenově

29.02.2020 - 29.02.2020
Kamenický Šenov

Tradiční Masopust v Kamenickém Šenově

Velikonoce na Vísecké rychtě - Krav…

04.04.2020 - 04.04.2020
Vlastivědné muzeum,…

Velikonoční tradice se představí v rámci expozice Vlastivědného muzea na Vísecké rychtě. Uvidíte pletení pomlázek a…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete