Statistika našeho portálu

  • 88 948 Akcí v kalendáři
  • 5 378 Ubytovacích zařízení
  • 24 163 Míst a památek

Pískovcová chalupa Vojice

Vojice 121, Podhorní Újezd a Vojice

Cena udává cenu za pronájem celého objektu na týden nebo období. Podrobný ceník najdete na webové stránce ubytování nabo vám jej na vyžádání zašlu. Unikátní pískovcová chalupa na okraji Českého ráje v klidné obci Vojice. Chalupa se nachází ve starém ovocném sadu o ploše 3.000m2. Pozemek je celý oplocen. V sadu k dsipozici od konce května třešně, meruňky, jablka, švestky, hrušky - vše k dispozici …

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Vojice 121, Podhorní Újezd a Vojice
Oblast
Severovýchod
Kraj
Královéhradecký kraj
Okres
Jičín
Obec
Podhorní Újezd a Vojice

Fotogalerie k článku

Cena udává cenu za pronájem celého objektu na týden nebo období. Podrobný ceník najdete na webové stránce ubytování nabo vám jej na vyžádání zašlu. Unikátní pískovcová chalupa na okraji Českého ráje v klidné obci Vojice. Chalupa se nachází ve starém ovocném sadu o ploše 3.000m2. Pozemek je celý oplocen. V sadu k dsipozici od konce května třešně, meruňky, jablka, švestky, hrušky - vše k dispozici hostům. Na zahradě je k dispozici zahradní krb, venkovní posezení, houpačky, prolézačky, pískoviště. Od června do konce prázdnin nadzemní bazén. Zahrada je udržovaná - travní porost, ovocné stromy. Dispozice chalupy: Vstupní chodba,obývací místnost s kachlovými kamny a TV, vybavená kuchyň s jídelním koutem, 3 ložnice s celkem 10 lůžky, koupelna, WC, místnost pro uložení kočárků a kol, velký klenutý sklep. Zastavěná plocha 320m2.

Možnosti stravování

Vlastní. K dispozici vybavená kuchyň, 2 lednice, mikrovlnka, varná konvice, elektrický sporák.

Popis okolí

Nejbližší okolí chalupy je klidné, vesnické. Obec sama je pak jeden velký sad na jižním svahu tzv. Hořického chlumu. Les od chalupy 200m, 500m sportovní areál s koupalištěm, 300m obchod.

Tipy na výlet po okolí

Český ráj, Krkonoše, krajina kolem hradu Pecka, město Jičín, ZOO Dvůr Králové aj.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Svatojakubský jarmark - Miletín

27.07.2019 - 27.07.2019
Miletín, náměstí

Oblíbená akce spojená s ukázkami umění řemeslníků,hodně jídla , pití, otevřená věž, zámecký park, živá hudba, zábava…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete