Statistika našeho portálu

  • 101 428 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Poddžbánský pivovar Mutějovice a restaurace s penzionem - Mutějovice

Mutějovice

Poddžbánský pivovar Mutějovice a restaurace s penzionem Navštivte naši restauraci s tradiční domácí českou kuchyní a hlavně si dopřejte Poddžbánské pivo, které pro Vás vaříme dle originální receptury. Dle Vašeho přání zajistíme svatební hostiny, oslavy narozenin, podnikové večírky a firemní semináře. K dispozici je vám také ubytování Poddžbánský pivovar a restaurace se nachází 50 km od Prahy, smě…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Velká Strana 2, Mutějovice
Oblast
Střední Čechy
Kraj
Středočeský kraj
Okres
Rakovník
Obec
Mutějovice

Fotogalerie k článku

Poddžbánský pivovar Mutějovice a restaurace s penzionem
Navštivte naši restauraci s tradiční domácí českou kuchyní a hlavně si dopřejte Poddžbánské pivo, které pro Vás vaříme dle originální receptury.
Dle Vašeho přání zajistíme svatební hostiny, oslavy narozenin, podnikové večírky a firemní semináře. K dispozici je vám také ubytování
Poddžbánský pivovar a restaurace se nachází 50 km od Prahy, směrem na Karlovy Vary, v obci Mutějovice, cca 2 km od Karlovarské silnice.
Naše restaurace s kapacitou cca 100 míst je Vám k dispozici každý den od 11:oo – 23:oo hodin.
Restaurace:Dobré jídlo u dobrého piva.WIFI Kuchyně - domácí ČESKÁ kuchyně a minutky , steak kuchyně
Denně od 11:00 do 15:00 nabízíme v naší restauraci polední menu od 69,- Kč. Pro pořádání soukromých oslav, svatebních hostin, firemních večírků, prezentací a školení je k dispozici salonek.
Nekuřácká restaurace - 40 míst, kuřácká restaurace - 30 míst,salonek - 40 míst,venkovní posezení - 100 míst.
Ubytování: nabízíme ubytování v našem penzionu,25 míst z toho 10 pokojů
/wc, sprcha, wifi na pokoji/.
Soukromé parkování je možné zdarma v areálu penzionu (rezervace nutná).
Domácí zvířata jsou povolena na požádání./dětský venkovní koutek, sportovní hala 400m2, posilovna/

Pivovar

Poddžbánské pivo se vyrábí tradičním způsobem. K jeho výrobě se používá český slad plzeňského typu pro světlá piva a slad mnichovský, karamelový pro tmavá piva. K dalším surovinám patří granulovaný chmel typu sládek, žatecký poloranný červeňák a voda z artézské studny. Vše bez přídavků enzymů a jiných náhražek, filtrace a pasterizace.

Po uvaření mladiny odpovídající extraktivosti ve varně, se mladina chladí na zákvasnou teplotu deskovým chladičem na 10°C, zakvasí pivovarskými kvasnicemi spodního kvašení a poté proběhne hlavní kvašení v otevřených kvasných kádích, po dobu odpovídající druhu piva. Zároveň se udržuje maximální teplota hlavního kvašení 12°C. Po ukončení hlavního kvašení a zchlazení na sudovací teplotu, se mladé pivo přečerpá do klasických ležáckých tanků, kde zraje minimálně 20-30 dní. Díky těmto tankům je pivo čiré, protože se kvasnice usadí na dně tanku.

Teprve po tomto složitém procesu je pivo  připraveno ke konzumaci

Přijďte ochutnat naše poddžbánské pivo.

Možnosti stravování

Kuchyně - domácí ČESKÁ kuchyně a minutky , steak kuchyně Denně od 11:00 do 15:00 nabízíme v naší restauraci polední menu od 69,- Kč. Pro pořádání soukromých oslav, svatebních hostin, firemních večírků, prezentací a školení je k dispozici salonek. nekuřácká restaurace - 40 míst kuřácká restaurace - 30 míst salonek - 40 míst venkovní posezení - 100 míst

Popis okolí

 

Tipy na výlet po okolí

Při návštěvě našeho minipivovaru máte možnost výběru z několika nabídek na výlet do blízkého okolí Mutějovic. Za pozornost stojí i některá muzea v okolí.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete