Statistika našeho portálu

  • 95 208 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Praktik Penzion Krumlov - Přísečná

Přísečná

Nově postavený penzion leží přímo na trase České Budějovice-Český Krumlov-Lipno. Od historického centra Českého Krumlova jsme vzdáleni pouze 1 km. Sto metrů od penzionu se nachází autobusová a vlaková zastávka. Náš penzion poskytuje ubytování s vysokým standartem. Každý pokoj je vybaven TV přímačem a vlastním sociálním zařízenim se sprchovým koutem. Ve společenské místnosti je lednička a mikrovln…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Nově postavený penzion leží přímo na trase České Budějovice-Český Krumlov-Lipno. Od historického centra Českého Krumlova jsme vzdáleni pouze 1 km. Sto metrů od penzionu se nachází autobusová a vlaková zastávka. Náš penzion poskytuje ubytování s vysokým standartem. Každý pokoj je vybaven TV přímačem a vlastním sociálním zařízenim se sprchovým koutem. Ve společenské místnosti je lednička a mikrovlná trouba volně k použití. Na penzionu je též Wifi připojení. Nabízíme 3 dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí a 5 dvoulůžkových pokojů s oddělenými lůžky. Čtyři pokoje mají možnost přistýlek. Maximální kapacita penzionu je 22 lůžek. Bohatá snídaně se podává ve společenské místnosti formou švédského stolu. Na každém pokoji je jídelníček Pizza servisu, který k nám rozváží své speciality. Dovážka je zdarma. Hosté mohou parkovat přímo před penzionem zdarma. Pro motocyklisty a cykllisty je možnost vnitřního parkování. NOVĚ- hosté mohou využívat zastřešenou letní kuchyń s plotnou, pečící troubou a krbem. Za poplatek je možno poskytnout výčepní zařízení a zajistit sud.

Možnosti stravování

Snídaně. hosté mohou využít letní kuchyń,s grilem, plotnou,troubou a udírnou.

Popis okolí

Český Krumlov - Nejunikátnější komlex historických staveb v celé Evropě, který byl spolu se Státním hradem a zámkem Český Krumlov v r.1992 zapsán na Seznam kulturního a přírodního dědictví lidstva UNESCO. Kultura - otáčivé hlediště,městské divadlo, galerie Egon Schiele, pohádkový dům, okresní muzeum, muzeum voskových figurín, muzeum útrpného práva, kino. Sport - jezdecký klub, klub praktické střelby, plavecký bazén, půjčovna lodí, tenis centrum, pěší turistika cykloturistika.

Tipy na výlet po okolí

Český Krumlov - okolí: Kleť /hvězdárna/, nejvyšší vrchol Blanského lesa /1083m/. Nejstarší rozhledna v Čechách. Zlatá Koruna /klášter/, stálá expozice písemnictví v jižních Čechách Dívčí Kámen /zřícenina hradu/, archeologická památková rezervace. Holašovice, typická jihočeská vesnice se vzácně zachovalým souborem selských lidových staveb. Třísov, rozkládají se zde pozůstatky keltského oppida. Lipno - přehradní jezero Největší nádrž v ČR vyhledávaná oblast letní rekreace s možností koupání, jachtingu, surfování, vyhlídkových plaveb, rybaření, turistiky i zimních sportů. V okolí - cykloturistické stezky a trasy, aquapark, golfový klub. Vyšší Brod Vyššebrodská krajina zaujímá nejjižnější cíp Čech. Kulturní vyžítí nabízí významný gotický klášter, barokní knihovna či Poštovní muzeum. Rožmberk nad Vltavou Obec Rožmberk leží v malebném údolí Vltavy. Nachází se zde gotický hrad ze 13.století, který byl sídlem Vítkovců, zakladatelů rodu Rožmberků. České Budějovice Čtvercové náměstí s řadou renesančních a barokních domů s podloubím patří k největším v ČR Hluboká nad Vltavou Monumentální zámek ze 13.století. Součástí areálu je jízdárna a rozlehlý anglický park

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Příměstský cyklo kemp 2021 - Český …

16.08.2021 - 20.08.2021
Český Krumlov

Cyklo kempy jsou oblíbené pětidenní příměstské tábory určené pro děti ve věku od 5 do 15 let. Jsou zaměřeny na výuku…

Příměstský in-line kemp s angličtin…

23.08.2021 - 27.08.2021
Český Krumlov

In- line kemp je veden formou příměstského tábora a nabízí program denně od 8:00 do 16:30. Děti jsou rozděleny do…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

sobota 8. květen

Den osvobození od fašismu

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete