Statistika našeho portálu

  • 101 005 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

Rekreační středisko Avion - Holčovice

Holčovice

Rekreační areál s penzionem a chatkami se nachází v překrásném prostředí Hrubého Jeseníku v údolí řeky Opavice asi 15km od Vrbna pod Pradědem. V hotelu je k dispozici celkem 12 pokojů 2-4 lůžkových se sociálním zařízením, barevnou televizí, radiobudíkem. Autokemp má plochu pro 20 přívěsů s možností napojení na vodu a elektřinu, taktéž místo pro stany. Toaleta a sprchy společné v ubytovně. Dále k …

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Spálené 256, Holčovice
Oblast
Moravskoslezsko
Kraj
Moravskoslezský kraj
Okres
Bruntál
Obec
Holčovice

Fotogalerie k článku

Rekreační areál s penzionem a chatkami se nachází v překrásném prostředí Hrubého Jeseníku v údolí řeky Opavice asi 15km od Vrbna pod Pradědem. V hotelu je k dispozici celkem 12 pokojů 2-4 lůžkových se sociálním zařízením, barevnou televizí, radiobudíkem. Autokemp má plochu pro 20 přívěsů s možností napojení na vodu a elektřinu, taktéž místo pro stany. Toaleta a sprchy společné v ubytovně. Dále k dispozici 13 čtyřlůžkových sezonních chatek. K dispozici zahrada, venkovní bazén. Fitstudio - vířivá vana, masáže, sauna, perličková koupel (objednání na recepci). Internet. Za poplatek možnost půjčit si horská kola. Zdarma - stolní tenis, fotbalový míč, šipky, ruské kuželky, společenské hry - vše k zapůjčení.

Možnosti stravování

V areálu se nachází restaurace. Možnost stravování plnou penzí, polopenzí nebo pouze snídaně. Při předběžné objednávce lze si domluvit dietu, při odhlášení stravy během ubytování Vám připraví balíček v ceně stravy. V červenci, srpnu a ve vánoční a silvestrovský termín jsou snídaně, večeře formou bufetu, obědy výběrem ze dvou jídel s obsluhou. V září až červnu jsou snídaně a večeře jednotné s obsluhou a obědy výběrem ze dvou jídel s obsluhou.

Popis okolí

V blízkosti dančí farma (obec Spálené-Ptáčník), areál replik ještěrů a pohádkových postav Eldorádo(Hynčice), přírodní rašeliniště Rejvíz, státní lázně Karlova Studánka a lyžařský areál Ovčárna Praděd. V létě koupání v řece nebo v bazénu vedle hotelu. V zimě sjezdovky do 1km dvě, do 8km pět. Koupání: koupaliště Město Albrechtice (12km), v areálu možnost koupání v řece Opavici. V řece také rybolov - pstruhová voda. Starobylé město Krnov, historické město Zlaté Hory. Hrady Šelenburk, Fulštejn, Kobrštejn. Zámky Linhartovi, Dívčí hrad, Jindřichov a Hošťálkovi.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Jak vznikají DĚJINY 2023 - Jiříkov

30.09.2023 - 01.10.2023
Sovinec

30. září a 1. října 2023, Jak vznikají dějiny, Bitva o Sovinec, Výročí - pětistá akce pořádaná na hradě Sovinec

Farmářský a řemeslný trh - Rýmařov

05.10.2023 - 05.10.2023
Náměstí Míru

Zveme vás na pravidelné farmářské a řemeslné trhy v Rýmařově

Farmářský a řemeslný trh - Bruntál

12.10.2023 - 12.10.2023
Náměstí Míru

Zveme Vás, vaše přátele, známé a sousedy na farmářské a řemeslné trhy v Bruntále

Farmářský a řemeslný trh - Břidličná

18.10.2023 - 18.10.2023
Bruntálská

Zveme vás na pravidelné farmářské a řemeslné trhy v Břidličné

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete