Statistika našeho portálu

  • 87 120 Akcí v kalendáři
  • 5 374 Ubytovacích zařízení
  • 24 158 Míst a památek

Rekreační středisko Avion - Holčovice

Spálené 256, Holčovice

Rekreační areál s penzionem a chatkami se nachází v překrásném prostředí Hrubého Jeseníku v údolí řeky Opavice asi 15km od Vrbna pod Pradědem. V hotelu je k dispozici celkem 12 pokojů 2-4 lůžkových se sociálním zařízením, barevnou televizí, radiobudíkem. Autokemp má plochu pro 20 přívěsů s možností napojení na vodu a elektřinu, taktéž místo pro stany. Toaleta a sprchy společné v ubytovně. Dále k …

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Spálené 256, Holčovice
Oblast
Moravskoslezsko
Kraj
Moravskoslezský kraj
Okres
Bruntál
Obec
Holčovice

Fotogalerie k článku

Rekreační areál s penzionem a chatkami se nachází v překrásném prostředí Hrubého Jeseníku v údolí řeky Opavice asi 15km od Vrbna pod Pradědem. V hotelu je k dispozici celkem 12 pokojů 2-4 lůžkových se sociálním zařízením, barevnou televizí, radiobudíkem. Autokemp má plochu pro 20 přívěsů s možností napojení na vodu a elektřinu, taktéž místo pro stany. Toaleta a sprchy společné v ubytovně. Dále k dispozici 13 čtyřlůžkových sezonních chatek. K dispozici zahrada, venkovní bazén. Fitstudio - vířivá vana, masáže, sauna, perličková koupel (objednání na recepci). Internet. Za poplatek možnost půjčit si horská kola. Zdarma - stolní tenis, fotbalový míč, šipky, ruské kuželky, společenské hry - vše k zapůjčení.

Možnosti stravování

V areálu se nachází restaurace. Možnost stravování plnou penzí, polopenzí nebo pouze snídaně. Při předběžné objednávce lze si domluvit dietu, při odhlášení stravy během ubytování Vám připraví balíček v ceně stravy. V červenci, srpnu a ve vánoční a silvestrovský termín jsou snídaně, večeře formou bufetu, obědy výběrem ze dvou jídel s obsluhou. V září až červnu jsou snídaně a večeře jednotné s obsluhou a obědy výběrem ze dvou jídel s obsluhou.

Popis okolí

V blízkosti dančí farma (obec Spálené-Ptáčník), areál replik ještěrů a pohádkových postav Eldorádo(Hynčice), přírodní rašeliniště Rejvíz, státní lázně Karlova Studánka a lyžařský areál Ovčárna Praděd. V létě koupání v řece nebo v bazénu vedle hotelu. V zimě sjezdovky do 1km dvě, do 8km pět. Koupání: koupaliště Město Albrechtice (12km), v areálu možnost koupání v řece Opavici. V řece také rybolov - pstruhová voda. Starobylé město Krnov, historické město Zlaté Hory. Hrady Šelenburk, Fulštejn, Kobrštejn. Zámky Linhartovi, Dívčí hrad, Jindřichov a Hošťálkovi.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Velikonoce na Sovinci

19.04.2019 - 22.04.2019
Hrad Sovinec

Zahájení sezóny na hradě Sovinci formou velikonoční kulturní akce plné šermířů, divadla, tanečnic a historie. První…

T-Mobile Olympijský běh - Krnov

19.06.2019 - 19.06.2019
Krnov

Jak jinak oslavit Olympijský den než pohybem? Vyberte si jeden z 80 závodů po celé České republice, postavte se na…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete