Statistika našeho portálu

  • 89 097 Akcí v kalendáři
  • 5 376 Ubytovacích zařízení
  • 24 164 Míst a památek

Rekreační středisko Kotouč - Prostřední Bečva

Prostřední Bečva

Rekreační středisko Kotouč Prostřední Bečva nabízí celoroční ubytování v devití komfortně vybavených chatkách,kde je samozřejmostí kuchyňka,wc,sprchový kout,barevná tv/sat.,WI-FI připojení na internet,balkón se zahradním nábytkem. Dále je k dispozici jeden nadstandertně vybavený apartmán. Celková kapacita činí 60 lůžek. Součástí areálu jsou tenisová kurty,venkovní bazén,víceůčelové hřiště,sauna. …

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Prostřední Bečva- Kněhyně 300, Prostřední Bečva
Oblast
Střední Morava
Kraj
Zlínský kraj
Okres
Vsetín
Obec
Prostřední Bečva

Fotogalerie k článku

Rekreační středisko Kotouč Prostřední Bečva nabízí celoroční ubytování v devití komfortně vybavených chatkách,kde je samozřejmostí kuchyňka,wc,sprchový kout,barevná tv/sat.,WI-FI připojení na internet,balkón se zahradním nábytkem. Dále je k dispozici jeden nadstandertně vybavený apartmán. Celková kapacita činí 60 lůžek. Součástí areálu jsou tenisová kurty,venkovní bazén,víceůčelové hřiště,sauna. V okolí množství sjezdových i běžeckých tratí v letním období mnoho cykloturistických tras.Uspokojíme také zájemce o pořádání svateb,obchodních jednání,školení, sportovních soustředění a školních výletů.

Možnosti stravování

V jídelně rekreačního střediska s polopenzí, jídelníček se sestavuje dle dohody, bohatý výběr specialit včetně valašské kuchyně.

Popis okolí

Rekreační středisko Kotouč Prostřední Bečva, se nachází na silnici směrem Valašské Meziříčí, Rožnov pod. Radh., hranice Slovenska. V obci Prostřední Bečva odbočíte u restaurace Zavadilka směrem na Pustevny. Asi po necelých 2 km jízdy se octnete v nejkrásnější části Beskyd, pod úpatím hory Radhošť.První překvapení které Vás bude čekat je nádherná příroda a to v každém ročním období, dále Vás nadchne zázemí pro sport, relaxaci, výborná domácí kuchyně a soukromí, kterým se může pochlubit jen málo rekreačních středisek. Přičteme-li k tomu možnost pěších či motoristických výletů do okolí, pak se řadí rekreační středisko Kotouč Prostřední Bečva k nejlepším v Beskydech.

Tipy na výlet po okolí

Je možné navštívit tyto zajímavosti a atrakce v okolí. Valašské Muzeum v přírodě Rožnov p. Radh., jezdecký areál Horní Bečva, krytý bazén Rožnov p. Radh., vrchol Radhošť, lyžařské středisko Pustevny, Bílá a s večerním lyžováním středisko U Sachovy Studánky Horní Bečva. Zřícenina hradu Hukvaldy, automobilové muzeum Tatra Kopřivnice, Štramberská trůba, přehrada Horní Bečva.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Festiva Amfolkfest - Pulčín

26.07.2019 - 27.07.2019
Zahrada

Vsetín - 24. ročník tradičního festivalu Amfolkfest se v malé osadě Pulčín na Hornolidečsku uskuteční v sobotu 27.…

Anenská pouť - Rožnov pod Radhoštěm

28.07.2019 - 28.07.2019
Valašské muzeum v…

Dřevěné městečko. Oslava svátku patronky Valašska sv. Anny spojená s krojovaným procesím z farního kostela Všech…

Setkání řezbářů - Velké Karlovice

01.08.2019 - 04.08.2019
Velké Karlovice

Setkání řezbářů s večerním programem a dražba řezbářských děl. Další ročník čtyřdenního setkání řezbářů u muzea ve…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete