Statistika našeho portálu

  • 101 421 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Rekreační středisko Krupá - Staré Město

Staré Město

Rekreační středisko s celoročním provozem leží na uzavřeném pozemku - lesoparku ve Starém Městě pod Králickým Sněžníkem, okres Šumperk. Ubytování v bungalovech nebo chatkách s možností stravování polo nebo plná penze. RS Krupá Vám nabízí: možnost koupání - venkovní vyhřívaný bazén, travnaté fotbalové hřiště, přír. tábořiště, letní táborové diskotéky, tenisové kurty, stoly na stolní tenis, možnost…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Kladská 50, Staré Město
Oblast
Střední Morava
Kraj
Olomoucký kraj
Okres
Šumperk
Obec
Staré Město

Fotogalerie k článku

Rekreační středisko s celoročním provozem leží na uzavřeném pozemku - lesoparku ve Starém Městě pod Králickým Sněžníkem, okres Šumperk. Ubytování v bungalovech nebo chatkách s možností stravování polo nebo plná penze. RS Krupá Vám nabízí: možnost koupání - venkovní vyhřívaný bazén, travnaté fotbalové hřiště, přír. tábořiště, letní táborové diskotéky, tenisové kurty, stoly na stolní tenis, možnost grilování na zapůjčeném grilu, úschovna lyží/kol, půjčovnu horských kol a sportovního náčiní. Nově zbudovaný Aktivity park s paintball arénou a DiscGolf park.

 

 

Možnosti stravování

Stravování formou polo nebo plná penze. Tradiční česká kuchyně s možností úpravy stravy pro vegetariány, diabetiky, alergiky, různé typy diet atd. Pro dětské pobyty stravování 5x denně.

Popis okolí

V létě možnost vyjížděk na koních, pronájem tenisových kurtů a tělocvičny ZŠ Staré Město, dobré podmínky pro horskou turistiku a cykloturistiku. V zimě je v okolí Starého Města připraveno množství sjezdovek a běžeckých tratí pro zimní sporty, již několik sezón pořádáme zimní pobyt spojený s oslavou nového roku a lyžováním silvestrovský týden.

Nově zbudovaný a neustále se rozšiřující Aktivity park, umístěný přímo v areálu, Vám nabízí Outdoor a indoor programy pro školy, firmy a veřejnost. Outdoor programy obsahují střelbu z luku, bungee trampolínu, obří houpačku, lanovku, vysoké a nízké lanové překážky, lezeckou stěnu (6,5m), paintball arénu, skákací boty nebo si můžete zapůjčit čtyřkolky. Paintball je možné hrát v létě i zimě, ve dne i v noci. Indoor programy (po domluvě předem) obsahují například taneční a závodní simulátory, karaoke nebo casino. 

DiscGolf - v areálu je nově zbudovaný disc-golfový park. Hřiště je navrženo tak, aby se hráči museli potýkat s přírodními překážkami, jako jsou stromy, keře, případně vodní plochy, a ukázali svoje schopnosti házet krátké i dlouhé, levo- i pravotočivé hody. Tento sport je ideální pro celou rodinu – od capartů po babičky. Discgolf je finančně nenáročný - kromě házecího disku nepotřebujete žádné další náčiní. 

Tipy na výlet po okolí

Vrchol Králického Sněžníku, pramen řeky Moravy, výstup na Praděd, Ramzovské sedlo, Kladské sedlo - automobilový přechod do Polska, Lázně Nové Losiny, města Jeseník, Šumperk, jeskyně Na pomezí. Mnohem více námětů najdete na našich domovských stránkách.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Farmářský a řemeslný trh - Mohelnice

17.12.2023 - 17.12.2023
Náměstí Svobody

Zveme vás na pravidelné farmářské a řemeslné trhy v Mohelnici

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete