Statistika našeho portálu

  • 91 441 Akcí v kalendáři
  • 5 384 Ubytovacích zařízení
  • 24 176 Míst a památek

Rekreační středisko Úsvit - Telč

Telč

RS Úsvit se nachází v čistém prostředí Českomoravské vrchoviny 4 km od pohádkového městečka Telč. Je vhodné pro ucelené školní skupiny, pro školy v přírodě, adaptační kurzy, sportovní soustředění, dětské tábory, firemní outdoorové a teambuildingové akce i aktivní rodinnou dovolenou. Velkou předností areálu je chutná domácí kuchyně a kvalitní sportovní zázemí – travnaté fotbalové hřiště, 2 hřiště …

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Vanůvek/26, Telč
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Kraj Vysočina
Okres
Jihlava
Obec
Telč

Fotogalerie k článku

RS Úsvit se nachází v čistém prostředí Českomoravské vrchoviny 4 km od pohádkového městečka Telč. Je vhodné pro ucelené školní skupiny, pro školy v přírodě, adaptační kurzy, sportovní soustředění, dětské tábory, firemní outdoorové a teambuildingové akce i aktivní rodinnou dovolenou. Velkou předností areálu je chutná domácí kuchyně a kvalitní sportovní zázemí – travnaté fotbalové hřiště, 2 hřiště na volejbal, hřiště na basket, 2 ping-pongové stoly, krytá sportovní hala a vybavený sportovní sklad. V okolí množství cyklotras. Ubytování je zajištěno ve 2, 4, 7 a 11 lůžkových chatkách s možností vytápění a budově 32 lůžek. Středisko nabízí velmi dobré zázemí pro sportovní a relaxační pobyty 2x dětský bazén, množství hřišť, sportovní hala, vybavený sportovní sklad, lodičky. Velkou předností areálu je prostorná kulturní hala s moderní světelnou a zvukovou aparaturou a videoprojekcí s plátnem za účelem pořádání různých seminářů a školení. Celý areál je připojen na Internet.Dopravní obslužnostVlakové a autobusové nádraží v Telči. Několikrát denně zajíždí autobus k příjezdové cestě ke středisku.

Možnosti stravování

Areál má vlastní jídelnu a kiosek s letním venkovním posezením káva, čaj, limo, pivo, zmrzliny. Možnosti stravování - dle zájmu: snídaně i formou švědských stolů, polopenze, plná penze. Možnost využití grilu.

Popis okolí

Aquapark a ZOO v Jihlavě, muzea v Pelhřimově, vrchol Javořice s televizním vysílačem, hrad Roštejn, zámek v Telči UNESCO, Slavonice, Dačice.

Tipy na výlet po okolí

V blízském i vzdálenějším okolí se nachází množství kulturních a přírodních památek např.:Zámky - Telč UNESCO, Slavonice, Červená LhotaHrady - Kámen, Roštejn noční strašidelné prohlídkyMuzea - Husitství, Rekordy a kuriozityPřírodní zajímavosti - Javořice, Studánka Páně, zatopený lom a další.Pro děti je velkým lákadlem návštěva ZOO a aquaparku Vodní Ráj v Jihlavě. V blízkosti areálu se nachází golfové hřiště.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Adventní dílny v Zoo Jihlava

07.12.2019 - 07.12.2019
ZOO Jihlava

V sobotu 7. prosince mohou návštěvníci Zoo Jihlava zavítat od 10.00 do 15.00 hodin do vzdělávacího centra PodpoVRCH na…

Psychologie masových vrahů - Jihlava

18.12.2019 - 18.12.2019
Jihlava

Pokračování úspěšné přednáškové tour Andreje Drbohlava – autora knižních bestsellerů o temnotě lidské duše, tentokrát…

Kouzlo Vánoc se zvířátky v zoo - Ji…

27.12.2019 - 28.12.2019
ZOO Jihlava

Vánoční večery ve dnech 27. a 28. prosince 2019 si můžete zpříjemnit prohlídkou v Zoo Jihlava.

Novoroční ohňostroj - Jihlava

01.01.2020 - 01.01.2020
Masarykovo náměstí,…

Před ohňostrojem se rovněž bude konat městské pohoštění. Celá akce proběhne na Masarykově náměstí.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete