Statistika našeho portálu

  • 94 256 Akcí v kalendáři
  • 5 384 Ubytovacích zařízení
  • 24 186 Míst a památek

Rekreační středisko Úsvit - Telč

Telč

RS Úsvit se nachází v čistém prostředí Českomoravské vrchoviny 4 km od pohádkového městečka Telč. Je vhodné pro ucelené školní skupiny, pro školy v přírodě, adaptační kurzy, sportovní soustředění, dětské tábory, firemní outdoorové a teambuildingové akce i aktivní rodinnou dovolenou. Velkou předností areálu je chutná domácí kuchyně a kvalitní sportovní zázemí – travnaté fotbalové hřiště, 2 hřiště …

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Vanůvek/26, Telč
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Kraj Vysočina
Okres
Jihlava
Obec
Telč

Fotogalerie k článku

RS Úsvit se nachází v čistém prostředí Českomoravské vrchoviny 4 km od pohádkového městečka Telč. Je vhodné pro ucelené školní skupiny, pro školy v přírodě, adaptační kurzy, sportovní soustředění, dětské tábory, firemní outdoorové a teambuildingové akce i aktivní rodinnou dovolenou. Velkou předností areálu je chutná domácí kuchyně a kvalitní sportovní zázemí – travnaté fotbalové hřiště, 2 hřiště na volejbal, hřiště na basket, 2 ping-pongové stoly, krytá sportovní hala a vybavený sportovní sklad. V okolí množství cyklotras. Ubytování je zajištěno ve 2, 4, 7 a 11 lůžkových chatkách s možností vytápění a budově 32 lůžek. Středisko nabízí velmi dobré zázemí pro sportovní a relaxační pobyty 2x dětský bazén, množství hřišť, sportovní hala, vybavený sportovní sklad, lodičky. Velkou předností areálu je prostorná kulturní hala s moderní světelnou a zvukovou aparaturou a videoprojekcí s plátnem za účelem pořádání různých seminářů a školení. Celý areál je připojen na Internet.Dopravní obslužnostVlakové a autobusové nádraží v Telči. Několikrát denně zajíždí autobus k příjezdové cestě ke středisku.

Možnosti stravování

Areál má vlastní jídelnu a kiosek s letním venkovním posezením káva, čaj, limo, pivo, zmrzliny. Možnosti stravování - dle zájmu: snídaně i formou švědských stolů, polopenze, plná penze. Možnost využití grilu.

Popis okolí

Aquapark a ZOO v Jihlavě, muzea v Pelhřimově, vrchol Javořice s televizním vysílačem, hrad Roštejn, zámek v Telči UNESCO, Slavonice, Dačice.

Tipy na výlet po okolí

V blízském i vzdálenějším okolí se nachází množství kulturních a přírodních památek např.:Zámky - Telč UNESCO, Slavonice, Červená LhotaHrady - Kámen, Roštejn noční strašidelné prohlídkyMuzea - Husitství, Rekordy a kuriozityPřírodní zajímavosti - Javořice, Studánka Páně, zatopený lom a další.Pro děti je velkým lákadlem návštěva ZOO a aquaparku Vodní Ráj v Jihlavě. V blízkosti areálu se nachází golfové hřiště.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Den otevřených dveří se záchranáři …

26.09.2020 - 26.09.2020
Jihlava

Zajímá vás, jak vypadá výcvik záchranářů a jak spolupracují složky integrovaného záchranného systému (IZS) v případě…

Burza Letiště Jihlava

27.09.2020 - 27.09.2020
Henčov 61

Obnovené trhy všeho zboží! BURZA LETIŠTĚ JIHLAVA!

Metody výslechu a získávání informa…

09.10.2020 - 09.10.2020
Jihlava

Chcete vědět, jak vyšetřovatelé čtou mysli a jak se dostávají k pravdě? Pokud jste fanoušky forenzní psychologie,…

Lords Of The Sound v programu "Musi…

10.10.2020 - 11.10.2020
Jihlava

Orchestr nové generace LORDS OF THE SOUND opět vystoupí v České republice se svým programem "Music is coming"…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete