Statistika našeho portálu

  • 94 911 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 190 Míst a památek

Rekreační středisko Věšín - Věšín

Věšín

Rekreační objekt Věšín je v provozu od 1. května do 15. října a nachází se 3 km od Věšína. Nově je zde pro Vás také připraveno paintballové hřiště a čtyřkolky. Součástí areálu je hrište, klubovny, osvětlený bazén 12x6 metrů, ohnište na táborák a jiné. Součástí areálu je bazén s temperovanou vodou, volejbalové i sportovní a dětské hřiště, několik kluboven. Po celém areálu je velmi jednoduchý pohyb…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Věšín 170, Věšín
Oblast
Střední Čechy
Kraj
Středočeský kraj
Okres
Příbram
Obec
Věšín

Fotogalerie k článku

Rekreační objekt Věšín je v provozu od 1. května do 15. října a nachází se 3 km od Věšína. Nově je zde pro Vás také připraveno paintballové hřiště a čtyřkolky. Součástí areálu je hrište, klubovny, osvětlený bazén 12x6 metrů, ohnište na táborák a jiné. Součástí areálu je bazén s temperovanou vodou, volejbalové i sportovní a dětské hřiště, několik kluboven. Po celém areálu je velmi jednoduchý pohyb i pro hosty se sníženou pohyblivostí. Areál Věšín je vhodný i pro pořádání rautů, svateb a jiných slavnostních příležitostí. Možnost využití sálu pro 150 osob a nebo klubovny pro 60 osob. Cena pobytu za den se pohybuje od 220,- do 350,- Kč, včetně stravy. Na skupinové a mimosezónní pobyty jsou poskytovány výrazné slevy.

Možnosti stravování

Zařízení má vlastní kuchyň s jídelnou a restaurací, což umožňuje nejen stravování na plnou, nebo poloviční penzi, ale i výběr minutkových jídel. Specialita podniku - krocan na rožni. Cena ubytování je včetně stravování.

Popis okolí

Středisko leží uprostřed brdských lesů. Pro každého se něco najde: pěší turistika, cykloturistika, jízda na koni, čtyřkolky, paintball, volejbalové hřiště, v okolí rybníky, houbaření. Rozsáhlý areál je ideální pro dětskou rekreaci, školy v přírodě, tábory i sportovní akce. Ve středisku je mimořádně kvalitní koupání ve velkém bazénu s temperovanou vodou. Kulečník, stolní fotbal, jukebox, 2x stolní tenis, zastřešené ohniště pro cca 20 osob. Aquapark Příbram.

Tipy na výlet po okolí

Obec Věšín se nachází 3,5 km severozápadně od Rožmitálu pod Třemšínem, na silnici Rožmitál - Plzeň. Je zde Kaple svatého Františka Sarafínského. V horní části obce prochází okružní zelená turistická trasa Rožmitál pod Třemšínem - Hutě pod Třemšínem. Ta navazuje na žlutou, která Vás zavede na vrchol Třemšína (827 m) trasou, vedoucí přes nejzajímavější části Přírodního parku Třemšín (Na Skalách, Getsemanka I a II, Kobylí hlava, Hřebenec). Můžete navštívit Orlickou přehradu (25 km), Příbram (20 km), Březnici nebo Plzeň. Nejbližším městem je Rožmitál pod Třemšínem, kde můžete shlédnout památník na Jakuba Jana Rybu, muzeum a zámek.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Příměstský in-line kemp s angličtin…

02.08.2021 - 06.08.2021
Areál Nový rybník

In- line kemp je veden formou příměstského tábora a nabízí program denně od 8:00 do 16:30. Děti jsou rozděleny do…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

pátek 26. únor

Dnes má svátek Dorota

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete