Statistika našeho portálu

  • 93 002 Akcí v kalendáři
  • 5 382 Ubytovacích zařízení
  • 24 177 Míst a památek

Rekreační ubytování v soukromí Slezská Harta - Mezina

Mezina

Rekreační ubytování v krásném rekreačním prostředí Jeseníků. Rekreační dům se nachází v obci Mezina, která leží u přehradní nádrže Slezská Harta, kde je možnost koupání, ale hlavně zde najdou zalíbení rybáři. Je zde velké množství turistických stezek a cyklotras.

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Mezina 113, Mezina
Oblast
Moravskoslezsko
Kraj
Moravskoslezský kraj
Okres
Bruntál
Obec
Mezina

Fotogalerie k článku

Rekreační ubytování v krásném rekreačním prostředí Jeseníků. Rekreační dům se nachází v obci Mezina, která leží u přehradní nádrže Slezská Harta, kde je možnost koupání, ale hlavně zde najdou zalíbení rybáři. Je zde velké množství turistických stezek a cyklotras.

Možnosti stravování

Vybavená kuchyně.

Popis okolí

V blízkosti rekreačního domu se nachází přehradní nádrž Slezská Harta, vzdálená necelé dva kilometry, kde najdou zalíbení rybáři, ale také Vám nabízí v letních měsících možnost koupání, mnoho sportovního vyžití jako například jachting, windsurfing, plavba na loďce a mnoho dalšího. Pokud máte rádi turistiku a nebo rádi jezdíte na kole, je zde v okolí velké množství turistických a cykloturistických stezek, které Vás provedou klidnou a krásnou přírodou a třeba Vás zavedou až k nejvyššímu vrcholu Jeseníků Pradědu, v zimních měsících hlavnímu lyžařskému středisku, kde si přijdou na své milovníci zimních sportů – lyžaři, běžkaři, sáňkaři.K příjemné dovolené patří také příjemná relaxace, kterou Vám může poskytnout solná jeskyně kde Vám poskytujeme slevu 10% a nebo různá sportovní a zábavní centra v nedalekém městě Bruntál, kde si můžete zajít do sauny, na bazén, zahrát si kuželky, bowling, kulečník, golf a mnoho dalšího, nebo jen posedět při oblíbeném nápoji a jídle v restauraci. Také je zde mnoho kulturních památek, které uvítají Vaši návštěvu.

Tipy na výlet po okolí

Slezská Harta, Praděd, Venušina sopka, Bruntálský zámek, Sovinec, Karlová Studánka,...

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Čarodějnický rej a svátky jara na S…

30.04.2020 - 03.05.2020
Hrad Sovinec

Přijměte pozvání na netradiční prohlídky na hradě Sovinec, spousta čarodějnic, tématické prohlídky nejen pro děti s tou…

Velký lukostřelecký turnaj - Jiříkov

22.08.2020 - 23.08.2020
Hrad Sovinec

Dvoudenní klání v historické akční lukostřelbě a plnokontaktní souboje pěších rytířů ve zbrojích. Vítejte na Velkém…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Karanténa.

Kategorie
Turistické regiony

sobota 4. duben

Dnes má svátek Ivana

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete