Statistika našeho portálu

  • 101 439 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Rekreační zařízení na Trnávce - Želiv

Želiv

Nabízíme 7 chat, 3 čtyřlůžkové, 2 pětilůžkové a 2 šestilůžkové. Každá chata má vlastní kuchyňku s jídelnou, ložnice v podkroví, wc. K dispozici je společenská místnost pro 56 lidí s krbovými kamny. Nástup je vždy v sobotu do 12 hodin a ukončení je rovněž v sobotu do 10 hodin. Ůklid chaty si provádí rekreanti sami a plně odpovídají za převzatý inventář. Možnost zapůjčení ložního prádla za příplate…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
, Želiv
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Kraj Vysočina
Okres
Pelhřimov
Obec
Želiv

Fotogalerie k článku

Nabízíme 7 chat, 3 čtyřlůžkové, 2 pětilůžkové a 2 šestilůžkové. Každá chata má vlastní kuchyňku s jídelnou, ložnice v podkroví, wc. K dispozici je společenská místnost pro 56 lidí s krbovými kamny. Nástup je vždy v sobotu do 12 hodin a ukončení je rovněž v sobotu do 10 hodin. Ůklid chaty si provádí rekreanti sami a plně odpovídají za převzatý inventář. Možnost zapůjčení ložního prádla za příplatek.

Možnosti stravování

Vlastní. Každá chata má dostatečně vybavenou kuchyňku. Možnost zakoupení nápojů.

Popis okolí

Chata se nachází v krásném prostředí u ú.n. Trnávka rybaření, koupání zhruba 70 m od vody v okolí krásných lesů. K dispozici voleyballové hriště, ohniště a dvě lodě.

Tipy na výlet po okolí

V Želivě 4 Km prohlídka premonstrátského kláštera, Hupolec 14 Km museum Dr. Aleše Hrdličky, hradu orlík, Pelhřimov 14 Km museum rekordů a kuriozit, Kámen 23 Km hrad Kámen s museem motorek.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete