Statistika našeho portálu

  • 101 421 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Relax Kyčera - Prostřední Bečva

Prostřední Bečva

Kapacita chaty je 8 osob - V přízemí se nachází prostorná veranda,soc.zařízení , pokoj s posezením a kuch.koutem. V 1 poschodí jsou 2 ložnice - tří a čtyř lůžkové.Vybavení: kuchyně s posezním, možnost samostatné přípravy jídla ve vybavené kuchyni (běžné nádobí,el.vařič,lednice,atd.), kompletně vybavená koupelna se sprchovým koutem a WC. Prostorná veranda. Vytápění elektrickými přímotopy. Srubové …

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Prostřední Bečva 635, Prostřední Bečva
Oblast
Střední Morava
Kraj
Zlínský kraj
Okres
Vsetín
Obec
Prostřední Bečva

Fotogalerie k článku

Kapacita chaty je 8 osob - V přízemí se nachází prostorná veranda,soc.zařízení , pokoj s posezením a kuch.koutem. V 1 poschodí jsou 2 ložnice - tří a čtyř lůžkové.

Vybavení: kuchyně s posezním, možnost samostatné přípravy jídla ve vybavené kuchyni (běžné nádobí,el.vařič,lednice,atd.), kompletně vybavená koupelna se sprchovým koutem a WC. Prostorná veranda. Vytápění elektrickými přímotopy. Srubové posezení před chatou.

Možnosti stravování

Ve stylové restauraci s krajovými specialitami. Možnost společného stravování a stravovacích služeb. Uspořádáni společenských, rodinných a firemních akci ve víceučelovém sále. Sruby jsou také vybaveny vlastni kuchyňkou s lednicí a el. sporakem.

Popis okolí

Relax KYČERA -bývalé rekreační středisko Tesly Rožnov, známé pod názvem" ELEKTRON",se nachází na jižním svahu Beskyd,na pravém břehu horního toku řeky Bečvy .Za námi se rozprostírají malebné kopce-BEČOVSKÁ KYČERA,poutní hora Radhošť s kaplí Cyrila a Metoděje.Nacházíme se v chráněné krajinné oblasti,která zaručuje odpočinek a výborné podmínky pro sport a relaxaci celý rok.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Kurz etikety s Ladislavem Špačkem n…

08.12.2023 - 08.12.2023
Spa hotel Lanterna

Smart casual, business dress code, banket, podání ruky či správné stolování. Jak si poradit se záludnými pravidly…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete