Statistika našeho portálu

  • 102 230 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Restaurace a pension Český les - Česká Kubice

Česká Kubice

Restaurace a pension Český les leží v krásné a zachovalé přírodě na úpatí hory Čerchov v pohoří Český les přímo na hranici s Německem. Nabízí ubytování ve 2,3 a 4 lůžkovém pokoji s vlastním příslušenstvím se snídaní. Restaurace je vyhlášená po celém kraji svými velkými porcemi, pravou českou kuchyní a příjemnou atmosférou s výhledem na krajinu Bavorska. Před pensionem je vystavěno zábavní dětské …

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Horní Folmava /31, Česká Kubice
Oblast
Jihozápad
Kraj
Plzeňský kraj
Okres
Domažlice
Obec
Česká Kubice

Fotogalerie k článku

Restaurace a pension Český les leží v krásné a zachovalé přírodě na úpatí hory Čerchov v pohoří Český les přímo na hranici s Německem. Nabízí ubytování ve 2,3 a 4 lůžkovém pokoji s vlastním příslušenstvím se snídaní. Restaurace je vyhlášená po celém kraji svými velkými porcemi, pravou českou kuchyní a příjemnou atmosférou s výhledem na krajinu Bavorska. Před pensionem je vystavěno zábavní dětské hřiště s netradičními atrakcemi. V pensionu vítáme pejsky.

Možnosti stravování

Restaurace otevřena denně od 11:00 do 20:00. Počet míst: restaurace 50, zimní terasa 50, letní terasa 50.

Popis okolí

V okolí je bohaté vyžití, v létě nesčetné turistické a cyklistické stezky propjující Čechy a Německo, dále na německé straně cca 4 km nově vytvořená vodní nádrž, která poskytuje skvělé koupání a vodní sporty, na české straně 4km daleko nově zrekonstruované prvorepublikové rekreační středisko Babylon. V zimě v blízkosti 3 lyžařské areály na německé straně a běžkařské trasy po vrstevnicích pohoří Český les. Nedaleká německá města nabízí také zábavné aquaparky.

Tipy na výlet po okolí

Region Chodsko, region Bavorsko, Zámek Horšovský Týn, historické město Furth im Wald...

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete