Statistika našeho portálu

  • 101 436 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Rezidence Liběchov - Liběchov

Liběchov

Rezidence Liběchov nabízí ubytování ve 12ti pokojích s kapacitou 28 lůžek. Jednotlivé pokoje mají individuální design ve stylu art deco s vybavením zajišťujícím nejvyšší komfort hosta. Několik pokojů má vlastní terasu s posezením a okouzlujícím výhledem na České středohoří. Zvláštností jsou pokoje Garden room s přímým vstupem do rozlehlé kaskádovité zahrady. Pokoje vytváří skvělou atmosféru. Well…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Liběchov 121, Liběchov
Oblast
Střední Čechy
Kraj
Středočeský kraj
Okres
Mělník
Obec
Liběchov

Fotogalerie k článku

Rezidence Liběchov nabízí ubytování ve 12ti pokojích s kapacitou 28 lůžek. Jednotlivé pokoje mají individuální design ve stylu art deco s vybavením zajišťujícím nejvyšší komfort hosta. Několik pokojů má vlastní terasu s posezením a okouzlujícím výhledem na České středohoří. Zvláštností jsou pokoje Garden room s přímým vstupem do rozlehlé kaskádovité zahrady. Pokoje vytváří skvělou atmosféru.

 

Wellnes

Očišťující sauna, regenerující parní sauna, uvolňující whirpool, masážní sprcha, masáže.

- místo, kde docílíte nerozdělitelné harmonie duše a těla.

Přijďtě uvolnit napětí po stresovém týdnu, zarelaxovat si a zažít pocit udělat něco pro krásu a zdraví s kosmetikou La Chevre:

- Víkend proti stresu

- Víkend pro zdraví a krásu

Objevte nové cesty v péči o tělo pomocí enzymů či detoxikace pleti, osvěžte svoji mysl pomocí aromaterapií a nechte se rozmazlovat pod rukou odborníků.

 

Konference

Náš nadšený tým Vám pomůže připravit všechny detaily, aby Vaše schůzka byla dokonalá. Privátní místnosti zajišťují diskrétní a exkluzivní místo pro Vaše meetingy a konference. K dispozici je to nejlepší technologické vybavení. Dobré jídlo a pití servírované do speciálního boxu je to správné místečko pro odpočinkovou přestávku.

Konferenční místnost - kapacita 25 míst, vybavení: dataprojektor, internetové připojení, flipschart, plátno.

Lodgie - pro uzavřené obchodní jednání se skvělou atmosférou, v kontaktu s přírodou, kapacita 10 míst.

Restaurace Kaskáda - stylová restaurace udělá jistě ten nejlepší dojem, kapacita 40 míst. Připravíme Vám coffebreaky.

Možnosti stravování

Restaurace Kaskáda je zajímavá interierovým vybavením ve stylu art deco s pohodlnými křesílky a židlemi. Náš šéfkuchař pro Vás sestaví znamenité menu připravené z čerstvých surovin s bylinkami z naší zahrádky. Pochoutky mezinárodní i tradiční české kuchyně servírujeme na nádobí v retro stylu v prostředí se skvělou atmosférou. Aperetiv si můžete vychutnat na terase, večeři v restauraci Kaskáda, doutník a koňak v pohodlných křesílkách u hořícího krbu a kávu si můžete vypít na zahradě. U baru v pohodlných barových stoličkách si můžete vypít kreativní koktejl nebo dva...Ideální odpočinek po hektickém pracovním dni. Restaurace Kaskáda otevřena denně od 10,00 – 22,00 hodin.

Popis okolí

Hotel ve stylu art deco v Liběchově v malebné oblasti Kokořínska vzdálený 8 km z Mělníka, 30 min z Prahy, velmi často navštěvovaný pražany pro své mírné a zdravé podnebí. Výborné jídlo, nádherný exteriér, skvělá a teplá atmosféra, vkusný a elegantní interiér, okouzlující zahrada, welness …je mnoho důvodů proč navštívit Rezidenci Liběchov.

 

Sport v okolí

Cyklistika: v okolí je mnoho malebných cyklistických stezek.Lesní cestičky a kontrast balvanovitých skal, výlety oblíbené pro svou romantiku.

Peší turistika: Je mnoho úžasných míst, které by jste měli vidět. Vytesané kamenné pískovcové sochy architekta Levého, Liběchovský zámek, hrad Kokořin, Hrad Houska, Boží voda, vinice - místa, kde se rád procházel Bolzano, K.H. Mácha a mnoho pražských umělců.

Bowling: za zimních večerů nebo v nepřízni počasí je Vám k dispozici bowling se 3 drahami.

Jogging: 35 000 m2 našeho lesoparku v mírně kopcovitém terénu, zpestřený schody a cestičkami je Vám k dispozici pro udržení Vaší kondice.

Golf: Rezidence Liběchov bude mít velkou radost pro Vás ve spolupráci s golfovou asociací zkoordinovat Váš golfový víkend na zakázku. Připravíme pro Vás golfový balíček přizpůsobený Vašim schopnostem. Expertního poradce z golfového klubu Vám můžeme zajistit před vaší hrou a během golfové hry Vás můžeme doprovázet. Zajistíme Vám odvoz a příjezd do naší rezidence.Vše včetně luxusního ubytování a plné snídaně v Rezidenci Liběchov.

Pokud si budete přát připravíme pro Vás plán jak nejlépe strávit volný čas.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Vánoční vystoupení Jarošovců a Jaro…

10.12.2023 - 10.12.2023
Masarykův kulturní dům…

Koncert

Řecko, Kréta a Santorini

11.12.2023 - 11.12.2023
Masarykův kulturní dům…

Přednáška

Adventní trdlovačka s Tancovačkou 2…

12.12.2023 - 12.12.2023
Masarykův kulturní dům…

Hudební pořad

Mělnický Komiksfest! 2023 - Mělník

12.12.2023 - 17.12.2023
Všechny pobočky Mekuc

Mělnický Komiksfest! 2023

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete