Statistika našeho portálu

  • 102 525 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Rezidence Panorama - Harrachov

Harrachov

Každý rezidenční byt má obytnou plochu cca 130 m2 a kapacitu 8 lůžek. Díky nadstandardnímu prostoru nabízí příjemné a velmi pohodlné ubytování. Má samostatný vchod a je umístěn ve třech podlažích, v interiéru byly použity pouze přírodní materiály (přírodní leštěný kámen, mramor, borové dřevo). V přízemí se nachází prostorná obývací místnost s koženou sedací soupravou, plazmovým televizorem se sat…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Hlavní třída, Harrachov
Oblast
Severovýchod
Kraj
Liberecký kraj
Okres
Semily
Obec
Harrachov

Fotogalerie k článku

Každý rezidenční byt má obytnou plochu cca 130 m2 a kapacitu 8 lůžek. Díky nadstandardnímu prostoru nabízí příjemné a velmi pohodlné ubytování. Má samostatný vchod a je umístěn ve třech podlažích, v interiéru byly použity pouze přírodní materiály (přírodní leštěný kámen, mramor, borové dřevo). V přízemí se nachází prostorná obývací místnost s koženou sedací soupravou, plazmovým televizorem se satelitem, kuchyňským i jídelním koutem s veškerým vybavením (lednice, sklokeramická varná deska, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, příbory, nádobí a další kuchyňské potřeby). V prvním patře jsou umístěny dvě dvoulůžkové ložnice a dvě luxusní koupelny se sprchovými kouty a toaletami. Ve druhém patře se nachází třetí ložnice se čtyřmi lůžky. Před každým bytem je terasa s výhledem na Čertovu horu se skokanskými můstky a sjezdovkami. Cena za pronajmutí tohoto luxusního apartmánu je pouze 3 000,- Kč za týden nebo 1500,- Kč za týden. V případě zájmu nás kontaktujte buď emailem na ubytovani@atlasceska.cz nebo na telefonním čísle 773 211 469.

Možnosti stravování

Apartmány jsou umístěny v centru Harrachova, v okolí se tedy nachází bezpočet restaurací, hospůdek, pizzerií apod.

Popis okolí

Objekt je umístěn v centrální části Harrachova na slunném místě s výhledem na sjezdovky.

Tipy na výlet po okolí

Harrachov je největší a nejznámější středisko zimních sportů – především letů na lyžích. Celé území je protkáno značenými turistickými stezkami a nechybí ani trasy pro cykloturisty. Je rájem pro lyžařskou turistiku a sjezdové lyžování všech stupňů náročnosti. Při procházce městem Vám doporučujeme především návštěvu místní sklárny, Městského muzea skla a z přírodních krás Mumlavských vodopádů. V programu milovníků horské turistiky pak nemůže chybět výlet k pramenům řeky Labe a na nejvyšší horu v Čechách - Sněžku 1 602 m n.m.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Auto-moto-Farmářské a bleší trhy Tu…

16.06.2024 - 16.06.2024
Stružinec, Tuhaň, 51251

Všechny zveme na Neděli 16. června 2024 do obce Tuhaň u Semil, na tradiční auto-moto, farmářské a bleší trhy.

Sváteční auto moto farmářské a bleš…

28.10.2024 - 28.10.2024
Obec Tuhaň na Semilsku…

Akce s více než 45letou tradicí, dříve známá pod názvem - ,,burza Chuchelna,,. Nyní v obci Tuhaň na Semilsku, rodná…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete