Statistika našeho portálu

  • 98 178 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 206 Míst a památek

Rodinný penzion Skalky - Benešov

Benešov

Kapacita penzionu je 14 lůžek - 1 x čtyřlůžkový s vlastním soc. zařízením,2 x dvoulůžkový a 2 x třílůžkový pokoj. Jeden dvoulůžkový pokoj má vlastní soc. zařízení, pro ostatní pokoje je společná 2x koupelna s WC a sprchovým koutem a další 2 WC na patře. Společenská místnost s BTV a DVD, jídelna s BTV a DVD. Venkovní bazén, terasa s možností grilování, pískoviště, krytá veranda, travnatá plocha na…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Benešov 267, Benešov
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Blansko
Obec
Benešov

Fotogalerie k článku

Kapacita penzionu je 14 lůžek - 1 x čtyřlůžkový s vlastním soc. zařízením,2 x dvoulůžkový a 2 x třílůžkový pokoj. Jeden dvoulůžkový pokoj má vlastní soc. zařízení, pro ostatní pokoje je společná 2x koupelna s WC a sprchovým koutem a další 2 WC na patře. Společenská místnost s BTV a DVD, jídelna s BTV a DVD. Venkovní bazén, terasa s možností grilování, pískoviště, krytá veranda, travnatá plocha na míčové hry, parkoviště, kolárna, lyžárna.

Možnosti stravování

Stravování vlastní. 2 x plně vybavený kuchyňský kout, el. sporák, 3 x lednička s mrazákem, varná deska, el. remoska, varná konvice, mikrovlnka, toustovač.

Popis okolí

Rodinný penzion Skalky nabízí velmi příjemné ubytování v klidném a zdravém prostředí Drahanské vrchoviny. Penzion se nachází v Benešově u Boskovic, v místní části Pavlov, 10 km od Boskovic. Je umístěn přímo u lesa s nejvyšším bodem Skalky v n.v. 735m, kde vede mnoho cyklo-turistických tras. Na podzim ráj houbařů, v zimě ideální podmínky na běžky.

Tipy na výlet po okolí

Rekreační oblast s rybníkem Suchý 5km, 18-ti jamkové golfové hřiště Kořenec 4km, Boskovice 10 km- hrad,zámek, židovská čvrť, westernové městečko, sportovní centrum, veřejné lázně, koupaliště, zámky v Rájci-Jestřebí, Lysicích, jeskyně Moravského krasu.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete