Statistika našeho portálu

  • 102 685 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Sirnaté lázně - Ostrožská Nová Ves

Ostrožská Nová Ves

Sirnaté lázně Ostrožská Nová ves leží 8 km od města Uherského Hradiště v srdci Moravského Slovácka. Sirnaté lázně byly založeny v roce 1903, poslední modernizace proběhla v roce 2002. Léčí se zde nemoci pohybového aparátu a nemoci kožní, zejména lupenka a postižení kloubů touto chorobou. Sirnaté lázně poskytují pacientům léčbu komplexní, příspěvkovou i ambulantní. Pro samoplátce jsou připraveny m…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Kunovská 664, Ostrožská Nová Ves
Oblast
Střední Morava
Kraj
Zlínský kraj
Okres
Uherské Hradiště
Obec
Ostrožská Nová Ves

Fotogalerie k článku

Sirnaté lázně Ostrožská Nová ves leží 8 km od města Uherského Hradiště v srdci Moravského Slovácka. Sirnaté lázně byly založeny v roce 1903, poslední modernizace proběhla v roce 2002. Léčí se zde nemoci pohybového aparátu a nemoci kožní, zejména lupenka a postižení kloubů touto chorobou. Sirnaté lázně poskytují pacientům léčbu komplexní, příspěvkovou i ambulantní. Pro samoplátce jsou připraveny mnohé rekondiční týdenní i víkendové pobyty. Veškeré procedury probíhají přímo v hlavní budově. Hostům nabízíme také bezplatné využítí parkoviště.

Možnosti stravování

Součástí nabídky stravy je i dietní strava racionální, diabetická, redukční dieta 1000 kcal denně, vegetariánská strava nebo strava výběrová.

Popis okolí

Lázně se nachází v klidném prostředí lázeňského parku přibližně 1,5 od Ostrožské Nové Vsi.

Tipy na výlet po okolí

Volný čas je možné trávit vyjížďkami na kole po cyklistických stezkách do širokého okolí, hrou kuželek, stolního tenisu. Ke koupání a rybaření jsou k dispozici přírodní jezera, která se nacházejí v blízkosti lázní. Nedaleké letiště v Kunovicích nabízí vyhlídkové lety a létání na bezmotorových letadlech. Kraj je proslulý bohatým folklórem, vinicemi a četnými vinnými sklepy i historickými památkami poutní místo Velehrad, hrad Buchlov, zámek v Buchlovicích, skanzen ve Strážnici.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete