Statistika našeho portálu

  • 102 716 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Spa Hotel Harmonie - Mariánské Lázně

Mariánské Lázně

Spa & Wellness Hotel Harmonie je obklopen rozsáhlou botanickou zahradou, okrasnými jezírky i kaskádami. Při relaxačním pobytu v Balneo & Wellness centru nemůžete vynechat služby našeho odborně proškoleného a zkušeného maséra, který ovládá techniky mnoha druhů masáží. Jistě oceníte nejen klasické relaxační masáže, reflexní ozdravné masáže, podvodní či lymfatické masáže, ale rovněž masáže a…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Třebízského /94, Mariánské Lázně
Oblast
Severozápad
Kraj
Karlovarský kraj
Okres
Cheb
Obec
Mariánské Lázně

Fotogalerie k článku

Spa & Wellness Hotel Harmonie je obklopen rozsáhlou botanickou zahradou, okrasnými jezírky i kaskádami. Při relaxačním pobytu v Balneo & Wellness centru nemůžete vynechat služby našeho odborně proškoleného a zkušeného maséra, který ovládá techniky mnoha druhů masáží. Jistě oceníte nejen klasické relaxační masáže, reflexní ozdravné masáže, podvodní či lymfatické masáže, ale rovněž masáže aromatické, bylinné, zkrášlující nebo masáže s lávovými kameny – tzv. hot stone terapii. Na své si přijdou i milovníci zábalů či výživných a ozdravných masek z tvarohu, medu, slatiny, soli nebo skořice. A k wellness patří také speciální omlazující kúry podávané různými způsoby – např. pitná kúra z mladého ječmene, pitná kúra minerálních pramenů či léčivé a revitalizační koupele ve wellness vanách. Uklidňující zážitky Vás čekají v suché sauně, kde si za doprovodu hudby odpočinete pod barevným světelným nebem. Tým našeho Balneo & Wellness centra Vás bude hýčkat. Areál našeho wellness hotelu zahrnuje vlastní parkoviště, letní terasu s lehátky a malé dětské hřiště, což ze Spa & Wellness Hotelu Harmonie Mariánské Lázně vytváří ideální místo rovněž pro poklidnou rodinnou dovolenou.

Možnosti stravování

Filozofie wellness ovšem dalece přesahuje pouhé procedury.Bylo by chybou domnívat se, že wellness končí za stěnami Balneo & Wellness centra. Neopominutelnou součástí zdravého životního stylu je totiž také správná životospráva a racionální strava. Naši kuchaři proto dbají na to, aby veškeré pokrmy byly připravovány pouze z těch nejlepších ingrediencí. Nepochybné gastronomické kvality Restaurantu Luna Park, který poskytuje své kulinářké služby již mnoho desítek let v areálu hotelu, umocňuje přívětivá atmosféra a stylové servírování. Specialitami šéfkuchaře jsou pokrmy z ryb ulovených ve vlastních chovných rybnících.

Popis okolí

Spa & Wellness Hotel Harmonie leží na promenádě lázeňských lesoparků a od centra Mariánských Lázní je vzdálen přibližně jeden kilometr. Příjemnou procházkovou stezkou se tak na kolonádu dostanete asi za 20 minut. Samotný areál hotelu, jenž se rozprostírá na ploše větší než 12.000 m2, však nabízí dostatek příležitostí k zábavě i relaxaci.

Tipy na výlet po okolí

V okolí se nachází hrady a zámky Bečov, Kynžvat, pro děti je ve velké oblibě rozsáhlý areál Prelátuv park zdarma s mnoha aktakcemi na ploše více než 15.000m2, dále nově otevřené lánové centrum se třemi okruhy: pro dětičky cena na 3hodiny 50,-Kč, pro juniory, pro dospělé. To vše v blízkosti O,5km od hotelu. V létě možnosti koupání na koupališti Lido2km, jízdárna s koňmi, dále přírodní park dančí obora, Solné jeskyně, Miniaturparkautentické zmenšeniny památek a zajímavostí,cyklo-trasy chráněnou krajinou oblasí Slavkovský les, kabinková lanovka v provozu celoročně, v zimě lyžařské centrum se 2mi sjezdovkami a lyžařskou školičkou200,-Kč/1hod.a půjčovna lyží, V okolí též mnoho běžkařských tras. Golf a tenis.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Festival vína 2024 - Mariánské Lázně

23.08.2024 - 24.08.2024
Zpívající fontána

Připravte se na nezapomenutelný zážitek na Festivalu vína Mariánské Lázně! Tento svátek vína se koná 23. a 24. srpna…

Zrní v kostele 2024 - Cheb

01.08.2024 - 01.08.2024
Františkánské nám. 3

Galerie 4 ve spolupráci s Městem Cheb zvou do kostela sv. Kláry na hudební projekt kapely Zrní s názvem „Zrní v…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete