Statistika našeho portálu

  • 101 005 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

Spa Hotel Schlosspark - Karlovy Vary

Karlovy Vary

Celý hotel je nově zrekonstruován a propojen ze čtyř domů, kde je zachována nejlepší tradice české architektury. Užijete si tak úchvatný výhled na Vřídelní kolonádu a chrám je možné přímo z okna hotelu. Zapomeňte na problémy, odstrante stres a přijďte si odpočinout.Místnosti a obytné prostory Našim hostům je k dispozici: • komfortní standardní pokoje DBL, SGL • Non-Luxusní DBL L…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Kolmá 19, Karlovy Vary
Oblast
Severozápad
Kraj
Karlovarský kraj
Okres
Karlovy Vary
Obec
Karlovy Vary

Fotogalerie k článku

Celý hotel je nově zrekonstruován a propojen ze čtyř domů, kde je zachována nejlepší tradice české architektury. Užijete si tak úchvatný výhled na Vřídelní kolonádu a chrám je možné přímo z okna hotelu. Zapomeňte na problémy, odstrante stres a přijďte si odpočinout.

Místnosti a obytné prostory Našim hostům je k dispozici: • komfortní standardní pokoje DBL, SGL • Non-Luxusní DBL Lux, SGL Lux • prostorné apartmány DBL Apartments, SGL partments Všechny ne-kuřácké pokoje, klimatizace, satelitní TV, trezor, mini bar, zdarma Wi-Fi internet, telefon, vysoušeč vlasů a sadu vybavení.

Čekají zde na Vás program Balneoterapie a SPA. Balneoterapie je program pomocí minerálních vod, které jsou používány ve formě koupele, pití, inhalace, i jako přísada do zábalů, a jiné lázeňské péče. Léčba s 600 letou tradicí lázeňských procedůr Vám bude nabídnuta ve 2. a 3. patře hotelu. Máme zde nejmodernější vybavení, profesionální personal, který Vám efektivně nakombinuje léčebné procedury a pitnou kúru, stejně jako pro SPA relaxační program.

Možnosti stravování

Elegantní restaurace se nachází ve druhém patře hotelu jenž je spojena s vynikající kuchyní. Harmonický interiér v klasickém stylu plný jasných slunečných barev doplňují pohodlné pohovky, jako by vytvořily kout domácího krbu. Profesionální služby, které vyjadřují respekt a pozornost k hostům pocítí každý, díky přátelskému personalu restaurace I kuchyně. Jídelní lístek nabízí nejlepší ruské a evropské speciality, stejně tak jako různé programy stravy. Věříme, že náš bohatý vinný lístek uspokojí i ty nejnáročnější hosty. Kapacita restauračního sálu je až 50 hostů. Útulný lobby bar který je centrálně umístěný v hotelové části je nepřetržitě připraven přivítat hosty. Zde můžete strávit svůj čas a vychutnat si aroma kávy z nejlepších odrůd. Můžete také využít náš room-servis vybraný ze speciálního menu dodávané přímo do svého pokoje.

Popis okolí

Nový pohostinný Spa Hotel Schlosspark se nachází v samém centru lázeňské zóny Karlových Varů- 100 metrů od známého minerálního pramene Vřídla. V blízkosti hotelu je velkolepý kostel sv. Máří Magdalény

Tipy na výlet po okolí

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Koncert Společná věc 2023 - Karlovy…

12.10.2023 - 12.10.2023
Lidový dům

Pozvánka na koncert Společná věc 2023

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete