Statistika našeho portálu

  • 94 516 Akcí v kalendáři
  • 5 386 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

Sporthotel Barborka - Hluboká nad Vltavou

Hluboká nad Vltavou

Sporthotel Barborka je situován v lese, necelý km od zámku Hluboká. Přívlastek sport má tento hotel zcela zaslouženě, neboť se může pochlubit areálem s 25m dlouhým venkovním bazénem, saunou, dvěma hřišti pro míčové sporty, velkou loukou, ohništěm, ping-pongovými stoly a prostornou tělocvičnou. Ubytování nabízí ve všech kategoriích: HOTEL - Nově zrekonstruovaná budova hotelu nabízí ubytování v jed…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Zahradní 879, Hluboká nad Vltavou
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
České Budějovice
Obec
Hluboká nad Vltavou

Fotogalerie k článku

Sporthotel Barborka je situován v lese, necelý km od zámku Hluboká. Přívlastek sport má tento hotel zcela zaslouženě, neboť se může pochlubit areálem s 25m dlouhým venkovním bazénem, saunou, dvěma hřišti pro míčové sporty, velkou loukou, ohništěm, ping-pongovými stoly a prostornou tělocvičnou. Ubytování nabízí ve všech kategoriích: HOTEL - Nově zrekonstruovaná budova hotelu nabízí ubytování v jedno, dvou, tří i čtyřlůžkových pokojích. Celková kapacita 72 osob. BUNGALOVY - Pětilůžkové bungalovy s vlastním sociálním zařázením a kuchyňkou, vhodné pro rodiny s dětmi, které chtějí vlastní vaření. KEMP - Možnost postavení karavanu nebo stanu na louce u bazénu. Sociální zařázení v budevě bazénu a hlavní budově. K dispozici je také restaurace, bar a velký společenský sál vhodný pro přednášky, firemní večírky, svatení hostiny. Parkování v areálu hotelu. Wellness - Nově otevřené relaxační rařízení je součástí areálu Sporthotel Barborka. Najdete zde absolutní soukromí pro Váš osobní odpočinek, či netradiční exotický prostor pro pravidelné schůzky s uzavřenou skupinou přátel. K dispozici je v relaxačním centru vířivka, horký kámen, sauna a zimní zahrada s palmami a lehátky.

Možnosti stravování

V našem hotelu je možné objednat si stravování: Snídaně formou švédských stolů 90,-Kč pouze pro chatky a kemp, u hotelových pokojů zahrnuta v ceně pokoje. Oběd/večeře 150,-Kč (polévka, hlavní jídlo,dezert-salát). Pro dítě do 10-ti let je možné objednat poloviční porce za 100,- Kč.

Popis okolí

V Hluboké nad Vltavou se nachází spousta zajímavých míst: zámek Hluboká, Alšova galerie, Lovecký zámeček a ZOO Ohrada.

Tipy na výlet po okolí

V Hluboké nad Vltavou se nachází spousta zajímavých míst: zámek Hluboká, Alšova galerie, Lovecký zámeček a ZOO Ohrada. V okolí Hluboké stojí za návštěvu: České Budějovice - historické jádro, Černá věž, pivovar Budvar, muzeum motocyklů, muzeum koněspřežky,... Český Krumlov - zámek, muzeum voskových figurín, dům fotografie, grafitový důl Zámek Bechyně zámek Jindřichův Hradec, jindřichohradecké úzkokolejky letohrádek Kratochvíle zámek Třeboň a okolní rybníky muzeum historických vozidel Pořežany Národní přírodní rezervace Vyšenské kopce Chýnovské jeskyně a zřícenina Choustník Tábor - historické centrum, středověké podzemí, botanická zahrada Zámek Červená Lhota Písek klášter Zlatá Koruna

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Noc vědců - České Budějovice

27.11.2020 - 27.11.2020
České Budějovice

Noc vědců, akce oživující v jeden večer stovky vědeckých budov, do kterých se běžný smrtelník nedostane. Návštěvníci…

Balet: "Šípková Růženka" - České Bu…

24.01.2021 - 24.01.2021
divadelní sál

Baletní představení “Šípková Růženka” (Balet o dvou dějstvích na hudbu P. I. Čajkovského) Nemá smysl znovu opakovat…

Balet: Labutí jezero - České Budějo…

24.01.2021 - 24.01.2021
České Budějovice

Skupina sjednotila mladé a talentované umělce z nejlepších divadel v Sankt-Petěrbugu.

Borůvkobraní - Borovany

10.07.2021 - 11.07.2021
Borovany

Ojedinělá gastronomicko-kulturní akce, kde se vše točí kolem borůvek: divadelní vystoupení, folklorní soubory, jarmark…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

úterý 24. listopad

Dnes má svátek Emílie

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete