Statistika našeho portálu

  • 95 516 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 197 Míst a památek

Sporthotel Kurzovní - Karlova Studánka

Karlova Studánka

Sporthotel Kurzovní - nejvýše položený horský hotel v České republice. Ubytovat se u nás můžete v různých typech pokojů a velikostí. Vyberte si pokoj, který Vám nejvíce vyhovuje. Vybavení pokojů a pokojové služby se liší podle typu pokoje. Pokoje po rekonstrukci jsou vybaveny televizory, minibarem, připojením k Internetu, trezorem. Nabízíme krásné zážitky v horské přírodě Jeseníků pro každé roční…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Karlova Studánka 149, Karlova Studánka
Oblast
Moravskoslezsko
Kraj
Moravskoslezský kraj
Okres
Bruntál
Obec
Karlova Studánka

Fotogalerie k článku

Sporthotel Kurzovní - nejvýše položený horský hotel v České republice. Ubytovat se u nás můžete v různých typech pokojů a velikostí. Vyberte si pokoj, který Vám nejvíce vyhovuje. Vybavení pokojů a pokojové služby se liší podle typu pokoje. Pokoje po rekonstrukci jsou vybaveny televizory, minibarem, připojením k Internetu, trezorem. Nabízíme krásné zážitky v horské přírodě Jeseníků pro každé roční období. Kouzlo a romantiku letních túr po hřebenech okolních kopců, výjezdy na horských kolech, známé daleko za hranicemi regionu. Majestátní Praděd Vás okouzlí svými výhledy do krajiny a nabídne přátelské seznámení.Potřebujete na dovolené regenerovat? Proč tedy nevyužít nabídku našeho relaxačního centra? Nechejte se zlákat a vykoušejte naše masáže, finskou, parní nebo infra saunu, whirpool či vířivou vanu. Vše je tady připraveno jen pro Vás.

Možnosti stravování

Pro milovníky typické české a moravské kuchyně máme připravenou zajímavou nabídku výborných pokrmů, které lahodí již pouhému oku. Co teprve, až vyzkoušíte! Naši velice oblíbenou a žádanou specialitou je např. "Velký čarodějný špíz", ale své čelní místo v oblíbenosti pokrmů má také zvěřina. Nezapoměli jsme však ani na naše malé ratolesti.

Popis okolí

Sporthotel Kurzovní je nejvýše položeným horským hotelem v České republice (1.335 m.n.m) situovaným v srdci chráněné krajinné oblasti Jeseníky, na úbočí nejvyšší hory Moravy - Pradědu (1.491 m.n.m). Jeseníky mají své kouzlo pro všechny věkové kategorie. Nechejte se zlákat a přijeďte si odpočinout do nejvýše položeného horského hotelu v České republice

Tipy na výlet po okolí

Karlova Studánka je východisko cest na Praděd, Výr, Ovčárnu, Petrovy kameny a do údolí Bílé Opavy.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

úterý 22. červen

Dnes má svátek Pavla

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete