Statistika našeho portálu

  • 100 967 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

Sporthotel Olympia - Stachy

Stachy

Hotel má kapacitu 150 lůžek. U hotelu je bezplatné nehlídané parkoviště. Pokoje jsou dvoulůžkové s vlastním sociálním zařízením. Na požadavek možnost rozšíření lůžkové kapacity o přistýlku Všechny pokoje jsou vybaveny radiopřijímačem, hotelovým telefonem a televizorem.V hotelu jsou též k dispozici 2 učebny vhodné pro školení, soustředění sportovců a pod. Malá s kapacitou 15 osob, větší pro 70 oso…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Hotel má kapacitu 150 lůžek. U hotelu je bezplatné nehlídané parkoviště. Pokoje jsou dvoulůžkové s vlastním sociálním zařízením. Na požadavek možnost rozšíření lůžkové kapacity o přistýlku Všechny pokoje jsou vybaveny radiopřijímačem, hotelovým telefonem a televizorem.V hotelu jsou též k dispozici 2 učebny vhodné pro školení, soustředění sportovců a pod. Malá s kapacitou 15 osob, větší pro 70 osob. V obou učebnách je možnost použití videa, promítacího plátna, či jiných pomůcek.

Možnosti stravování

V restauraci hotelu je připraven široký výběr jídel, včetně specialit české kuchyně. Pro občerstvení je v hotelové hale denní bar s bohatým výběrem nápojů. Na přání zákazníka můžeme uspořádat raut, či jiný způsob pohoštění. Zajistíme živou či reprodukovanou hudbu. V teplých měsících je připraveno posezení na venkovní terase s možností grilování celého selete. Za hotelem je přírodní ohniště.

Popis okolí

Hotel je položen v nadmořské výšce 1.100 m.n.m. v chráněné krajinné oblasti Šumavy. Okolí hotelu je příznivé pro pěší turistiku (východiště značených cest), cykloturistiku. Je možné kombinovat pěší turistiku s autoturistikou. Lze si udělat pěkný výlet autem na hrad Kašperk (Kašperské Hory), hrad Rabí, Českého Krumlova, Českých Budějovic, na zámek Hluboká. V sezóně je zajištěn turistický autobus, který objíždí okruh Šumavského národního parku. Ve vzdálenosti do 3 km od hotelu je možné zajistit projížďku na koních. V blízkosti hotelu se nachází sportovní areál. Pro zimní období je připraven s trvale upravenými sjezdovkami a běžeckými trasami. Běžecké trasy mají délku okolo 80 km. V teplých měsících lze zajistit hřiště na volejbal, nohejbal apod.

Tipy na výlet po okolí

Lze si udělat pěkný výlet autem na hrad Kašperk (Kašperské Hory), hrad Rabí, Českého Krumlova, Českých Budějovic, na zámek Hluboká. V sezóně je zajištěn turistický autobus, který objíždí okruh Šumavského národního parku. Rovněž lze navštívit vodní lázně v Haidmuhle na německé straně, které jsou vzdáleny okolo 50 km.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete