Statistika našeho portálu

  • 87 220 Akcí v kalendáři
  • 5 374 Ubytovacích zařízení
  • 24 159 Míst a památek

Sportovní dovolená na Berounce - Radnice

Třímany 4, Radnice

Rekreační středisko v překrásném údolí Berounky, na břehu řeky, na kraji lesa. Rodinná atmosféra, poctivý a šikovný mistr kuchyně Hadráček a personál, který vám ochotně doporučí místa k výletu hrady, zámky, vrakoviště letadel, krásné skalní vyhlídky aj., zařídí výlet na lodích nebo domluví hodinu na jízdárně či na golfu. Možnost grilování prasete či kýty. V areálu je paintballové, i volejnohejbal…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Třímany 4, Radnice
Oblast
Jihozápad
Kraj
Plzeňský kraj
Okres
Rokycany
Obec
Radnice

Fotogalerie k článku

Rekreační středisko v překrásném údolí Berounky, na břehu řeky, na kraji lesa. Rodinná atmosféra, poctivý a šikovný mistr kuchyně Hadráček a personál, který vám ochotně doporučí místa k výletu hrady, zámky, vrakoviště letadel, krásné skalní vyhlídky aj., zařídí výlet na lodích nebo domluví hodinu na jízdárně či na golfu. Možnost grilování prasete či kýty. V areálu je paintballové, i volejnohejbalové hřiště, pinčes, kanoe a další. Ubytování je ve skromných chatkách. Sociálky jsou sice společné, ale čisté a fungující. Hospoda má otevřeno od 11h do kolika je potřeba. Organizujeme i teambuildingy pro firmy nebo sportovní pobyty pro školy.

Možnosti stravování

Možnost plné penze, polopenze či jen snídaní, jen obědů, jen večeří. Vaříme poctivě, dobře a z poctivých a čerstvých inkrediencí v kraji proslulá jatka Vojenice, pekárna Hořovice aj..

Popis okolí

Údolí řeky Berounky obklopené lesy. Panenská příroda, kam civilizace a její všemožné krize ještě nedorazily. Možnost koupání, turistiky, rybaření, houbaření i sportu. V areálu je volej/nohejbalové hřiště, paintballové hřiště, pingpong, speedminton, biliár, šipky aj. Kousek je levné golfové hřiště vhodné pro začátečníky, jízdárna nebo tenisové kurty. Ráj pro vodáky

Tipy na výlet po okolí

Liblínská skalní vyhlídka, Hrady Krašov, Libštejn, Krakovec a další, Skryjská jezírkaVrakoviště letadel, Sjezd řeky z Liblína do areálu v Třímanech, Jízdárna v Němčovicích,Zatopený lom Ovčín a mnoho dalších.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Hannah Pilsen Trail: Radeč maraton …

27.04.2019 - 27.04.2019
kemp Veselý Habr u…

V dubnu odstartuje oblíbený seriál běžeckých závodů Hannah Pilsen Trail. Úvodním během bude Radeč maraton, který se…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete