Statistika našeho portálu

  • 98 485 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 206 Míst a památek

Sportpenzion POHODA - Letkov

Letkov

Celý areál je vhodný pro pořádání firemních akcí, setkání, prezentací, školení, svatebních hostin nebo rodinných oslav. Můžete si zde zasportovat, relaxovat, posedět v restauraci nebo na venkovní terase s grilem. Sportpenzion Pohoda stále voní novotou, neboť byl otevřen v říjnu 2009.Ve Sportpenzionu Pohoda můžete být ubytováni ve dvojlůžkových pokojích nebo větších apartmánech. Všechny pokoje jso…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Letkov 180, Letkov
Oblast
Jihozápad
Kraj
Plzeňský kraj
Okres
Plzeň-jih
Obec
Letkov

Fotogalerie k článku

Celý areál je vhodný pro pořádání firemních akcí, setkání, prezentací, školení, svatebních hostin nebo rodinných oslav. Můžete si zde zasportovat, relaxovat, posedět v restauraci nebo na venkovní terase s grilem. Sportpenzion Pohoda stále voní novotou, neboť byl otevřen v říjnu 2009.

Ve Sportpenzionu Pohoda můžete být ubytováni ve dvojlůžkových pokojích nebo větších apartmánech. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, koupelnou se sprchou nebo vanou, WC, vysoušečem vlasů, satelitním TV, telefonem, minibarem a internetovým připojením. Apartmány navíc také kuchyňkou. Ve všech pokojích je možnost přistýlky. Všechny pokoje jsou zcela nekuřácké.

Celý areál je vhodný pro pořádání firemních akcí, setkání, prezentací, školení, svatebních hostin nebo rodinných oslav. Můžete si zde zasportovat, relaxovat, posedět v restauraci nebo na venkovní terase s grilem.

Možnosti stravování

Rádi vás přivítáme v naší zcela nekuřácké restauraci a kavárně. Restaurace je vybavena plazmovou tv, pro sledování nejen sportovních přenosů. Restaurace navíc disponuje terasou s grilem, s výhledem na plážové hřiště.

Popis okolí

Sportovní vyžití nabízí tenisové kurty, plážový volejbal, fitness a indoor cycling. Pro odpočinek je k dispozici relaxační centrum vybavené saunou, vířivkou i rehabilitací s různými druhy masáží. Nově pro vás budujeme víceúčelové hřiště.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Přeštický festival vína 2022

08.10.2022 - 08.10.2022
Masarykovo náměstí

V sobotu 8. října se v Přešticích uskuteční pátý ročník festivalu vína!

Podzimní jarmark na zámku Kozel 202…

22.10.2022 - 23.10.2022
Zámek Kozel

Nenechte si ujít tradiční podzimní jarmark na Státním zámku Kozel, který se uskuteční o víkendu 22. – 23. října 2022!

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete