Statistika našeho portálu

  • 87 220 Akcí v kalendáři
  • 5 374 Ubytovacích zařízení
  • 24 159 Míst a památek

Turistická ubytovna - Česká Kamenice

Dukelských hrdinů 183, Česká Kamenice

Nově rekonstruovaná turistická ubytovna v provozu od 1.června 2009. Nový nábytek, útulné prostředí. Kapacita: - 30 lůžek s možností až 15 přistýlek - 5x čtyřlůžkový pokoj - 5x dvoulůžkový pokoj Vybavení ubytovny: - dvě oddělené sociální místnosti WC a sprchy pro ženy a muže - není zajištěno stravovaní - čajová kuchyňka - mikrovlnná trouba - lednička - elektrický sporák - varná konvice - společens…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Dukelských hrdinů 183, Česká Kamenice
Oblast
Severozápad
Kraj
Ústecký kraj
Okres
Děčín
Obec
Česká Kamenice

Fotogalerie k článku

Nově rekonstruovaná turistická ubytovna v provozu od 1.června 2009. Nový nábytek, útulné prostředí. Kapacita: - 30 lůžek s možností až 15 přistýlek - 5x čtyřlůžkový pokoj - 5x dvoulůžkový pokoj Vybavení ubytovny: - dvě oddělené sociální místnosti WC a sprchy pro ženy a muže - není zajištěno stravovaní - čajová kuchyňka - mikrovlnná trouba - lednička - elektrický sporák - varná konvice - společenská místnost s televizí - možnost uložení kol - parkování v areálu - možnost využití antukových hřišť v areálu není v ceně ubytování

Možnosti stravování

Stravování v ubytovně není zajištěno Ve městě a jeho oklolí je více vhodných možností stravování v restauracích a pohostinstvích. Možnosti v ubytovně: - vaření je možné ve vybavené kuchyňce, k vybavení patří: - mikrovlnná trouba - lednička - elektrický sporák - varná konvice.

Popis okolí

Ubytovna se nachází v místě styku třech chráněných krajinných oblastí: Lužické hory, Labské pískovce a České středohoří. Z lokality je možné podnikat výlety do všech těchto oblastí, např. do národního parku České Švýcarsko, na obnovenou rozhlednu na Studeném vrchu atd.

Tipy na výlet po okolí

Vrcholně barokní centrální stavba Poutní kaple Narození Panny Marie, městská památková zóna Česká Kamenice, vyhlídka Jehla nad městem, vyhlídková věž ve zřícenině hradu Kamenice na Zámeckém vrchu, Pravčická brána v národním parku České Švýcarsko, Na Tokání, Mariina vyhlídka u Jetřichovic, rozhledna na Studenci a mnohé další. Další tipy obdržíte v městském Informačním centru na nám. Míru čp. 73 v České Kamenici.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Soutěsky v Hřensku

30.03.2019 - 04.11.2019
Hřensko

Poslední březnový víkend vstoupí soutěsky v Hřensku do své další sezony.

Velikonoce na státním zámku v Beneš…

13.04.2019 - 28.04.2019
Benešov nad Ploučnicí

O víkendech se mohou návštěvníci těšit na velikonočně vyzdobený zámek.

Čarodějnice - Zámek Děčín

27.04.2019 - 27.04.2019
Zámek Děčín

Čarodějnická maturita. 5:00-17:00 hodin jižní zahrady | Čarodějnice, strašidla a bubáci mají pro děti připraveno plno…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete