Statistika našeho portálu

  • 95 119 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Turistická ubytovna - Česká Kamenice

Česká Kamenice

Nově rekonstruovaná turistická ubytovna v provozu od 1.června 2009. Nový nábytek, útulné prostředí. Kapacita: - 30 lůžek s možností až 15 přistýlek - 5x čtyřlůžkový pokoj - 5x dvoulůžkový pokoj Vybavení ubytovny: - dvě oddělené sociální místnosti WC a sprchy pro ženy a muže - není zajištěno stravovaní - čajová kuchyňka - mikrovlnná trouba - lednička - elektrický sporák - varná konvice - společens…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Dukelských hrdinů 183, Česká Kamenice
Oblast
Severozápad
Kraj
Ústecký kraj
Okres
Děčín
Obec
Česká Kamenice

Fotogalerie k článku

Nově rekonstruovaná turistická ubytovna v provozu od 1.června 2009. Nový nábytek, útulné prostředí. Kapacita: - 30 lůžek s možností až 15 přistýlek - 5x čtyřlůžkový pokoj - 5x dvoulůžkový pokoj Vybavení ubytovny: - dvě oddělené sociální místnosti WC a sprchy pro ženy a muže - není zajištěno stravovaní - čajová kuchyňka - mikrovlnná trouba - lednička - elektrický sporák - varná konvice - společenská místnost s televizí - možnost uložení kol - parkování v areálu - možnost využití antukových hřišť v areálu není v ceně ubytování

Možnosti stravování

Stravování v ubytovně není zajištěno Ve městě a jeho oklolí je více vhodných možností stravování v restauracích a pohostinstvích. Možnosti v ubytovně: - vaření je možné ve vybavené kuchyňce, k vybavení patří: - mikrovlnná trouba - lednička - elektrický sporák - varná konvice.

Popis okolí

Ubytovna se nachází v místě styku třech chráněných krajinných oblastí: Lužické hory, Labské pískovce a České středohoří. Z lokality je možné podnikat výlety do všech těchto oblastí, např. do národního parku České Švýcarsko, na obnovenou rozhlednu na Studeném vrchu atd.

Tipy na výlet po okolí

Vrcholně barokní centrální stavba Poutní kaple Narození Panny Marie, městská památková zóna Česká Kamenice, vyhlídka Jehla nad městem, vyhlídková věž ve zřícenině hradu Kamenice na Zámeckém vrchu, Pravčická brána v národním parku České Švýcarsko, Na Tokání, Mariina vyhlídka u Jetřichovic, rozhledna na Studenci a mnohé další. Další tipy obdržíte v městském Informačním centru na nám. Míru čp. 73 v České Kamenici.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

pondělí 19. duben

Dnes má svátek Rostislav

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete