Statistika našeho portálu

  • 102 710 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Turistická ubytovna Na lesní - Nový Jičín

Nový Jičín

Nabízíme 46 lůžek. Součástí všech pokojů jsou samostatné koupelny, vybavené umyvadlem, WC a sprchovým koutem. Kromě možnosti sledování TV v jídelně je možnost zapůjčení TV přístrojů na jednotlivých pokojích. Na všech pokojích i v jídelně je možnost připojení k vysokorychlostnímu internetu ADSL. Pro parkování vozidel ubytovaných hostů je k dispozici vlastní parkoviště před budovou ubytovny. V ubyt…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Nabízíme 46 lůžek. Součástí všech pokojů jsou samostatné koupelny, vybavené umyvadlem, WC a sprchovým koutem. Kromě možnosti sledování TV v jídelně je možnost zapůjčení TV přístrojů na jednotlivých pokojích. Na všech pokojích i v jídelně je možnost připojení k vysokorychlostnímu internetu ADSL. Pro parkování vozidel ubytovaných hostů je k dispozici vlastní parkoviště před budovou ubytovny. V ubytovně je možnost zakoupení základních hygienických potřeb, včetně domácích trepek.

Možnosti stravování

  • V obou podlažích jsou umístěny plně vybavené kuchyně s jídelnami, kde je možnost přípravy vlastních jídel.
  • Centrum města s řadou kvalitních restaurací je cca 400 m.
  • Řada restaurací nabízí rozvozy jídel zákazníkům. Nabídky jsou vyvěšeny v ubytovně.

Popis okolí

Ubytovna je umístěna v klidné, obytné části, cca 50 m od výjezdu z Nového Jičína směrem na Valašské Meziříčí. Leží v sousedtví rozsáhlého parku Huckelových vil. Vzdálenost od centra města je cca 500 m.

Tipy na výlet po okolí

Památky a kultura :

Chloubou Nového Jičína je ojedinělé historické centrum s náměstím a Žerotínským zámkem, který je sídlem Muzea Novojičínska. Najdete zde mimo jiné i stálou expozici klobouků, jejichž výrobou je Nový Jičín světově proslulý. Región je mimořádně bohatý na významné rodáky a občany. Návštěva rodišť a míst působení, např. Františka Palackého, Jana Ámose Komenského, Sigmunda Freunda, Johana Georga Mendela, Leoše Janáčka , ale také Karla Kryla je jistě pěkným zážitkem. Mezi ty nejhezčí patří návštěva významné památky - zámku v Kuníně. Určitě stojí za návštěvu další místa, jako zřícenina hradu Starý Jičín, Štramberk se svou Trůbou, rozsáhlá obora hradu Hukvaldy, skansen v Rožnově pod Radhoštěm, automobilové muzeum v Kopřivnici a řada dalších.

Sport :

Vycházky a turistika v překrásném parku Hückelových vil, a blízké rekreační oblasti "Na Skalkách". Doporučujeme návštěvu blízkých Beskyd.Jízdy na kolech po okolí, včetně jedinečné chráněné krajinné oblasti Poodří. Areál pro sportovní rybolov je vzdálen cca 400 m, krytý bazén se saunou a parní lázní - 700m, tenisové dvorce,minigolf, sjezdové a běžecké lyžování, bowling, golfový driving range s možností zajištění trenéra je vzdálen cca 800m a mnoho dalšího.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Farmářský a řemeslný trh 2024 – Pří…

27.07.2024 - 27.07.2024
Příbor

Zveme Vás, vaše přátele, známé a sousedy na farmářské a řemeslné trhy do Příbora.

Farmářský a řemeslný trh 2024 – Stu…

31.07.2024 - 31.07.2024
Náměstí republiky

Zveme Vás, vaše přátele, známé a sousedy na farmářské a řemeslné trhy do Studénky

Farmářský a řemeslný trh 2024 – Pří…

24.08.2024 - 24.08.2024
Příbor

Zveme Vás, vaše přátele, známé a sousedy na farmářské a řemeslné trhy do Příbora.

Farmářský a řemeslný trh 2024 – St…

28.08.2024 - 28.08.2024
Náměstí republiky

Zveme Vás, vaše přátele, známé a sousedy na farmářské a řemeslné trhy do Studénky

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete