Statistika našeho portálu

  • 94 425 Akcí v kalendáři
  • 5 385 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

Turistická ubytovna Sporting - Rokytnice v Orlických horách

Rokytnice v Orlických horách

Turistická ubytovna se nachází v malém horském městečku Rokytnice v Orlických horách. Její kapacita je 45 míst. Sedmnáct pokojú je pro dvě až šest osob. K dispozici 2x kuchyňka a 2x klubovna, 2x soc. zař., vše se nachází v patře. WIFI zdarma, pingpong, menší hřiště. Parkování pro osobní auta i autobusy, přímo v areálu ubytovny. Lyže, kola a jiné sportovní prostředky lze uschovat v zamykatelné mís…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Zahradní 25, Rokytnice v Orlických horách
Oblast
Severovýchod
Kraj
Královéhradecký kraj
Okres
Rychnov nad Kněžnou
Obec
Rokytnice v Orlických horách

Fotogalerie k článku

Turistická ubytovna se nachází v malém horském městečku Rokytnice v Orlických horách. Její kapacita je 45 míst. Sedmnáct pokojú je pro dvě až šest osob. K dispozici 2x kuchyňka a 2x klubovna, 2x soc. zař., vše se nachází v patře. WIFI zdarma, pingpong, menší hřiště. Parkování pro osobní auta i autobusy, přímo v areálu ubytovny. Lyže, kola a jiné sportovní prostředky lze uschovat v zamykatelné místnosti Možnost celodenního stravování pro větší skupiny osob ve 20 metrů vzdálené jídelně.

Možnosti stravování

Stravování vlestní nebo ve 20m vzdálené jídelně. Restaurace do 600m.

Popis okolí

Multifunkční sport. areál a tenisové kurty 250m, přírodní koupaliště 800m, další koupaliště Rychnov, Vamberk, Žamberk do 20km, přehradní nádrž Pastviny s možností koupání, vodních sportů i rybaření 17km, jízda na koních v místě. Nově postavená sportovní hala + posilovna + sauna 300m, fotbalové hřiště 350m. Pro zimní sporty, lyžařský vlek 800m, další lyžování s veškerými službami v lyžařském areálu Ski Říčky 6km, běžkařské trati v blízkém okolí, přírodní kluziště 300m. Ideální podmínky pro letní i zimní turistiku a cykloturistiku - dobře značené cyklostezky, naučné stezky po hřebenech Orlických hor.

Tipy na výlet po okolí

Zámky Doudleby, Častolovice, Opočno, Náchod a Nové Město nad Metují, hrady Litice a Potštejn, do Vamberka s muzeem krajky, Třebechovický betlém, středověký skanzen VILANOVA, do Babiččina údolí v Ratibořicích, návštěva vojenské pevnosti Bouda, Hanička a Dobrošov, vojenské muzeum Králíky. Výlety do Polska

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

neděle 25. říjen

Dnes má svátek Beáta

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete